Příspěvky uživatele - 156.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivoň - postřik proti červivosti, 19.3.2011
mohu stříkat pilatku před květem a čím, nebo stačí asi těch 6 dní po od květu děkuji olda F.
Udírna - návod, 1.6.2010
prosím o fotku vaší udírny je to možné děkuji   p.   Flašar       olafludvi@seznam.cz
Co se děje se slivovicí při uskladnění zraje?, 27.9.2009
Tak vezměte lihoměr a zkuste ji změřit. 100% bude slabší a proto chutí i vaší ženě.
Kvas smrdí podobně jako ředidlo, 27.9.2009
Jste si jistej, že to je aceton?Při kvašení vzniká CO2 a ten "praští" do nosu a člověku neznalému to příjde jako ředidlo.Samozřejmě může jít o "zvrhnutí" kvasu, ale těžko posuzovat na dálku.
Dava se voda pri kvasu?, 27.9.2009
Souhlasím, taky dávam vodu do kvasu(10-15 lit.) a neměl jsem s tím problémy.Výtěžnost dobrá.
Jakou sekačku na 600 m2, nerovný, mirný svah, 30.6.2009
Já mám AL-KO 520 a Jsem velmi spokojen. Motor B.S. šířka záběru 51,koš na 60l, mučování, boční výhoz, pojezd zadní, velká kola. Cena v akci 11.990,-
Motorová pila Oleo-mac, 10.5.2009
 A co Stihl? Kočička ne?Jedna segrovka a je to.
Motorová pila Oleo-mac, 10.5.2009
Můj tchán má též křovinořez OM a krom strženého závitu na noži s ním nemá žádné problémy, protože s ním neseče. 
Stihl, 27.4.2009
antivybrační systém např.  amotor 2-mix což MS250 nemá
Stihl, 26.4.2009
pro mě to není žádná ptákovina. Pilu si kupuji na delší dobu a né že ji budu mít na pár let. Když bude v nabídce nástupce MS250 tak je to pro mě jasný faforit. Řežu ročně cca.20m dřeva na topení a plus kutilství kolem rod. domu a občas... celý příspěvek >
Stihl, 25.4.2009
Zdravím všechny. Nevíte někdo jestli STIHL nebude modernizovat pily MS 250? Byl jsem v prodejně se podívat a líbila se mi i MS 211. Má lepši antivibrační systém a nový motor ale pro mé potřeby je slabá.  Všiml jsem si že je už předělaná MS 180... celý příspěvek >
Solo a Stihl, 5.4.2009
Díky za odpověď.  Mohl by mi někdo porovnat STIHL MS 250 a SOLO 652. Děkuji. Rozhoduji se mezi těmito pilami. Dolmar v téhle kubatůře je PS460, PS 500 dost těžká oproti STIHL a SOLO.     Dík
Solo a Stihl, 4.4.2009
 Chci se zeptat na pily Solo v čem mají lepší konstrukci než pily Stihl. Pro mě je nejznámější zn.pily STIHL. Solo tak neznám ale píše se tu oní že je lepší než STIHL. díky za vysvětlení.
Jakou lehkou motorovou pilu, 3.4.2009
ještě bych si chtěl opravovat pilu sám. myslim vyměna star.šňůry, řetězky a jiné neodborné práce. U STIHL to jde je tam dobrý přístup. a není to zas tak složitý. U sola nevím je to možné taky? Tom Předem děkuji všem za informace..
Jakou lehkou motorovou pilu, 3.4.2009
Ještě jeden dotaz na pana Radka : Pane Radku chci se ještě zeptat na pily Solo v čím mají lepší konstrukci než pily Stihl. Já jsem nerozhodný a opatrný při kupování nových věcí. Vše co jsem si zatím koupil tak jsem vše reklamoval a dost jsem se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika