Příspěvky uživatele - 238.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení brambor po staronovém způsobu, 23.9.2009
NO to je super, já jsem slyšela kdysi o pěstování brambor ve slámě v sudu, ale nikdy jsem to nezkoušela až letos mě to napadlo, protože mám hromadu starých železných sudů a jsou nevyužité, tak že bych to zkusila, ale nikde jsem nenašla návod.... celý příspěvek >
Ovocná školka - Východní Čechy, 23.9.2009
Olino moc díky, zkusím to probádat, v Jaroměři pracuju :-) tak by to bylo celkem fajn.
Ovocná školka - Východní Čechy, 23.9.2009
Přeji krásný den všem, letos bychom rádi zasadili nějaké ovocné stromky, jabloně, pozdní hrušeň, aronii a možná ještě něco. Ráda bych to zasadila k sousedovic plotu :-) vyčetla jsem z diskuzí, že je dobré najít školku v okolí. Jenže já jsem žádnou v... celý příspěvek >
Sekačka na zelenou střechu, 23.9.2009
Hezký podzimní den :-) tak se téměř po sezóně ozývám, abych podala report o naší terase, asi se stal zázrak, ale přestože jsme koberce pokládali tak pozdě, tak trávník je naprosto úžasný. Je pravda, že místy trochu prořídl, ale to mi vysvětlili, že... celý příspěvek >
Co s bažinou?, 23.9.2009
Já souhlasím s obnovením jezírka, pokud je tam pramen a bude tam dostatek vody :-) jezírko je na koupání ideální, taky je to můj sen, ale tady na tom suchým svahu vybuduju tak kýblík s vodou na smočení noh. Jinak je to asi trochu větší investice.... celý příspěvek >
Mechanické poškození, 22.9.2009
Hezký den, táta má na chalupě révu, která se pne po baráku, ale letos tam moc nepobyl, takže se stalo, že se réva vytáhla až do štítu, a jelikož ji nikdo nepřřichytil, tak pod tíhou hroznů spadla, tím pádem teď ta špice stíní spodek a špatně to... celý příspěvek >
Živý plot - buk nebo habr?, 17.6.2009
Také plánujeme živý plůtek z buků, možná sem tam habřík, podle toho co se v našem lesíku namane, ale spíš by mě zajímalo za jak dlouho mi plot povyskočí do výšky cca 1 metr, možná metr a kousek, zkrátka aby nestínil. A co dělat, aby byl hezky od... celý příspěvek >
Jahodová pyramida?, 15.6.2009
Krásný den, nechala jsem si přivézt kvalitní hlínu, protože na té naší stěží roste tráva a já bych chtěla mít alespoň pár záhonků pro malého, kde by něco rostlo. Nicméně hlína nedá na celou zahradu a ta ani tak není moc velká, takže mě zaujal... celý příspěvek >
Kompostér - který, proč a na co užít kompost?, 1.6.2009
Také uvažuji o koupi kompostéru, máme nový dům, kde bude pro začátek travnatá zahrada a co s trávou, že? no a jelikož jedním z důvodů proč zatím tráva je složení půdy a náš čas se zahradě věnovat, říkala jsem si, že s kompostem už se pak můžou začít... celý příspěvek >
Elektrická sekačka nebo aku?, 19.5.2009
Tak jsmenavštívili zahradní centrum a doporučili nám Gardenu 42 která má motor Bosch? ještě jsme ji nekoupili přece jen jsme na ni na internetu ani nepohlédli. Je elektrická, o aku už také neuvažujeme, to nám celkem vymluvili. Máte s nimi někdo... celý příspěvek >
Elektrická sekačka nebo aku?, 18.5.2009
Prosím o radu, máme pozemek u domu, v kopci, ale má jen cca 500 metrů, které budeme pravidelně sekat. Chceme si pořídit sekačku, zvažujeme zda s akumulátorem nebo elektrickou (tam se já osobně bojím šňůry při sekání) CHtěli bychom rozumnou kvalitu i... celý příspěvek >
Sekačka na zelenou střechu, 11.4.2009
hledala jsem v čechách i wolf garden, ale neúspěšně :-(to jsem zapomněla dodat. Našla jsem jen spoustu ručních vřetenovek. Díky
Sekačka na zelenou střechu, 11.4.2009
Koberce a substrát pod ně máme objednané od Agro CS. Jinak co se týká původního plánu, tak jsme ho opustili kvůli tomu, že zmiňované zpevnění a kaskády by přišly na tak šílené peníze cca 1000000, že jsme hledalijinou možnost, jak dostat trávu k nám,... celý příspěvek >
Sekačka na zelenou střechu, 8.4.2009
NO, já jsem ani jednomu projektantovi neplatila, zelená terasa byl můj nápad s tím, že jsem se obrátila na X firem po republice s tím, že jsem jim popsala jak je velká, že na ni chci trávník. Původně jsme měli mít francouzské okno do zahrady, ale... celý příspěvek >
Sekačka na zelenou střechu, 7.4.2009
:-(my už to máme ale ve fázi, že couvnout nejde :-(no, to jste mě teda nepotěšil, konzultovala jsem to s mnoha projektanty, kteří ani nebyli nijak zainteresovaní na přípravě a stavbě, ani si za to nic nevzali, jen mne ujistili, že je to reálné za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika