Příspěvky uživatele - 6.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rezistentné odrody - vrúble, 7.2.2011
Zkoušel jste se ve školce zeptat, jestli neprodají rouby?
Neplodící líska?, 4.2.2011
Dobrý den, právě, že jsem neviděla za celou dobu, co tu bydlíme ani ty samčí jehnědy. A určitě tu rostou další lísky. Bydlíme na vesnici, tak jsou skoro u každého domu. 
Neplodící líska?, 4.2.2011
Dobrý den, chci se zeptat. Před 5 lety jsme koupily domek a na zahradě byl nevelký keř. Spíš pár výhonů. V jeho blízkosti jsme několikrát pálili haraburdí. Takže se stalo, že pár výhonů bylo ohořelých. Sousedky jsem se ptala, co to je za keř. Řekla,... celý příspěvek >
Dětské pleny pod rajčata, 1.2.2011
Sorbenty z plínek prý uvolňují chlor. Proto jsou pro rostliny nevhodné. Prodávají se ale komerční půdní sorbenty co takovou vlastnost nemají. Rozhodně to ale stojí za pokus. Třeba to ty muškáty snesou.
Okrasná jabloň, 30.1.2011
Možné to je. Stromek bude menší. Pokud vám nevadí menší životnost, nutnost trvalé opory, větší nebezpečí pohryzání hlodavci a nutnost úhoru či mulče v kořenové zóně stromu, bude to ok.
Zastrihnutie do korunky, 29.1.2011
Ostříháte to podle toho, jaký tvar chcete pěstovat. Na jaké je to podnoži?
Pomologie nových odrůd jabloní, 22.1.2011
Vydá to nakladatelství Baštan. Celé je to ale nějaké podivné. Na webu o tom nepíšou. Přitom mám objednávkový leták. Z něj se ale člověk nedozví kdy to vyjde. Možná čekají na ohlasy a podle nich zvolí náklad. Název publikace Pomologie ovoce mi... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 20.1.2011
Chystá se nová publikace "Pomologie ovoce" Měly by být dva díly. Peckoviny, jádroviny. Autory budou Ing. Nesrsta a Bc. Jan. Informaci o publikaci mám z letáku. Na stránkách vydavatelství nic není.
Roubování na vzrostlejší ptáčnici, 19.1.2011
Pokud bych to přeroubovával, udělal bych to některým ze způsobů za kůru. To ale musíte včas nařezat rouby a uchovat je do května. Třešně se také roubovávaly "na kozí nožku" to bych ale při rozdílně silné kůře nedoporučoval. I tak je to... celý příspěvek >
Jak na šlechtění nových odrůd, 12.1.2011
Šlechtění zahradnických rostlin, Lužný 1965 - Moc pěkná skripta Příběhy slavných odrůd - Chobotský
Jak na šlechtění nových odrůd, 11.1.2011
 Zkuste netkanou textilii, jde o zabránění průchodu hmyzu. Vykastrované květy bez koruny a tyčinek stejně včely nenajdou.  Sortiment marketových odrůd jablek se nemění (Golden, Idared, Red delicious, Breaburn, Gala. Granny Smith...). Na... celý příspěvek >
Jak na šlechtění nových odrůd, 11.1.2011
U peckovin se květy sterilují před rozkvětem. Tuším, že květ je ve fázi balónku, Tyčinky se odstraní kleštičkami, které jsou vprostřed vykouslé, aby se nezničil pestík. Nevím, jestli je třeba kastrovat jádroviny. Ty by měly být spolehlivě... celý příspěvek >
Nejedovatý stále zelený živý plot, 8.1.2011
Myslím, že to moc prožíváte. Na běžné zahradě jsou rajčata, brambory, fazole... V trávníku pryskyřník, v obyváku Diffenbachia. Děti se mezi tím mrcasí a většinou se nic nestane. Problematické jsou jedovaté rostliny s atraktivními plody, nebo... celý příspěvek >
Nejedovatý stále zelený živý plot, 8.1.2011
Břečťan je sice slabě jedovatý. Děti ho ale zpravidla neokusují. Problematické by mohly být bobule. Ty jsou ale na plodných výhonech, které na rostlině 2m vysoké nevznikají. Takže jeho nebezpečnost pro děti je prakticky nulová. Ten článek o plotu z... celý příspěvek >
Nejedovatý stále zelený živý plot, 7.1.2011
Popínavky mi připadají jako nejelegantnější řešení. Ten břečťan bych nezavrhoval. Děti ho konzumovat nebudou. S tím koněm na zahrádce bych byl opatrný. Pokud ho chcete volně pustit a pěstujete něco jiného než trávník, nastane problém. Kůň zničí i... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika