Příspěvky uživatele - 92.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování hrušní, 18.3.2007
Sleduji s napětím tento rozhovor již od počátku (jsem zadavatelem této zprávy), mnohé jsem pochopil, i ten rybinovitý zářez do kůry (snad), ale pořád si neumím představit tvar toho roubu, aby obě kambia byla v co největším možném styku a mohlo tak... celý příspěvek >
Puchrovitost švestek a ochrana Kuprikolem, 23.2.2007
Postřik proti puchrovitosti švestek jsem spojil s postřikem broskvoní proti kadeřavosti. Ve stejný čas a stejným přípravkem; tedy poprvé ještě před rašením v polovině března a podruhé po 14ti dnech Kuprikolem nebo Novozirem a pod.... celý příspěvek >
Slivoň - postřik proti červivosti, 16.2.2007
Možných postřiků je několik, je dobré je občas střídat. Decis Flow 2,5, Zolone 35 EC, Sumithion Super. Nejlepší, ale taky nejdražší je Calypso 480 SC
Slivoň - postřik proti červivosti, 16.2.2007
Na postřik proti pilatce mám takovou pomůcku. Poněvadž pilatka nalétává v době květu, je třeba stříkat co nejdříve, ale tak abychom nezahubili včelky a ostatní opylovače. Ti však do odkvetlého stromu již nejdou, takže jakmile začnou opadávat okvětní... celý příspěvek >
prořezání hrušně, 14.2.2007
Díky za kontakt. Přes ten jsem vygoogloval i další informace. Bohužel ta nejméně příznivá je, že se jedná o průměr vrtáku 15 cm, což je pro toto použití dost nevýhodné, stačilo by 7 - 9 cm.  Takhle bych měl zahradu jako po nájezdu krtčí smečky... celý příspěvek >
prořezání hrušně, 9.2.2007
Paní Zuzano, nebojte se udělat dobrou reklamu dobré věci. Kde bych sehnal podobný vrták za 350 Kč.- ?
Roubování hrušní, 5.2.2007
Takže konkrétněji: Když jsem zahradu před lety kupoval, bylo mi řečeno, že ta hruška je Grosdemange. Jelikož  měla výborné plody, ale stojí moc u plotu, vysadil jsem o pár metrů vedle novou Grosdemange. Jenže když začala plodit, nemá to s... celý příspěvek >
Roubování hrušní, 24.1.2007 Obsahuje fotku
Našel jsem tento příspěvek k problému roubování ze stromu na strom : Klasický postup je řezat rouby v zimě (kolem vánoc a v lednu, ale když nemrzne) a roubovat na jaře za mízy. Ale protože máme problémy s uchováním roubů, osvědčilo se nám... celý příspěvek >
Roubování hrušní, 22.1.2007
Dají se hrušně roubovat přímo ze stromu na strom? Ve kterém období? Který způsob je nejvhodnější?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika