Příspěvky uživatele - 172.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pěstovat ozimou cibuli?, 9.10.2007
Kdo máte zkušenosti a poradíte mi, jak správně pěstovat ozimou cibuli ze sazečky? Kdy je nejlépe ji vysazovat a jak hluboko? Již 2x jsem se o její vypěstování pokoušel, pokaždé ale větší část vysazených cibulek přes zimu vymrzla.
Dolamar-Sachs 100 - volnoběh, 25.9.2007
Mám rovněž Sachs-Dolmar 100 z r. 1987, nejde již vůbec nastartovat, protože nedává jiskru. Závada se postupně léty zhoršovala až k dnešnímu stavu. Lze sehnat zapalování, a za jakou cenu?... celý příspěvek >
rajčata papriky, 16.7.2007
Pěstuji papriky v novém skleníku. Zpočátku nasazovaly bez problémů plody, teď je po odkvětu shazují. V původním skleníku se to nestávalo. Poradí někdo?
ředkvičky, 25.6.2007
Již druhý rok nám ředkvičky vždy vyženou první dva mateční listy a pak už nerostou, pouze nať sežloutne a v zemi se udělají malinké dřevnaté bulvičky. Co s tím?
Kdy a jak stříhat?, 11.6.2007
Na jaře jsem zasadil několik stromků a od té doby samozřejmě vyrostlo mnoho nových výhonů . Jsem úplný začátečník a nevím co a jak stříhat. Jedná se o broskvoně , meruňku, třešně, višně a slivoň.Potřeboval bych vědět alespoň rámcově, kdy se... celý příspěvek >
Bílá vata na jabloních. Co to je?, 22.5.2007
A čím se dá takto napadený strom ošetřit ?
Bílá vata na jabloních. Co to je?, 16.5.2007
Na starších jabloních se na kmeni i vetvích začalo objevovat něco jako chuchvalce bílé lepkavé vaty. Nevím jestli je to nějaká plíseň nebo dílo nějakého škudce? Roman Tábor
Hosta, 1.5.2007
Prosím o radu s umístěním hosty,  množením, nároky na světlo, půdu, zda se dá pěstovat v nádobách.... Děkuji Peťa, Tábor
Myrobalán, 18.4.2007
Já znám jako špendlík  PRUNUS INSITITIA L. - slivoň obecnou Je možné ji namnožit z pecky nebo raději odkopkem? Jak poznám napadení Šárkou? Děkuji Roman Tábor
Opál, 14.4.2007
Chtěl bych znát něco o slivoni Opál.Děkuji
meruňka Bergerot, 14.4.2007
Koupil jsem dnes tuto odrudu (jinou neměli) a zasadil  v 390m.n.v. Chtěl bych vědět jestli je pro  to vhodná a ostatní vlastnosti této odrudy.Děkuji. 
Hledám afrodisiakum, 10.4.2007
Mají nějaké dostupné rostliny afrodisikální účinky?
Kde sehnat Sakuru, 10.4.2007
Dejte mi nějaký typ, kde sehnat Sakuru Kiku-shidare . Je teď ještě vhodná doba pro výsadbu?Předem Děkuji. Roman Tábor
Jak uskladnit běžné druhy zeleniny?, 20.3.2007
Prosím o radu jak uchovat co nejdéle úrodu zeleniny(mrkev, petržel, celer). abych jí nemusel zamrazit.
Jak nejlépe uskladnit brambory?, 20.3.2007
Jak připravit  a uskladnit brambory, aby nám co nejdéle vydržely? Jaké odrudy jsou k uskladnění nejvhodnější?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika