Příspěvky uživatele - 168.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi, 19.5.2010
Také jsem měla problémy s plodností kiwi. Objednala jsem si ze zahradnictví samosprašné, které asi sem let bylo plné květů ale plody žádné, až jsem se na výstavě v Č. Budejovicích dověděla od Ing. Štajnochra, že mám (podle květů) samčí... celý příspěvek >
Kiwi, 6.9.2009
Květy samčí mají černé tyčinky, a tyto květy tvoří hrozen, kdešto květy samičí vykvétají po jednom květu vzdy u listu.
Begonie mají červy, 4.6.2008
Dobrý den. Také se potýkám s tímto problémem loni jsem přišla o dos hlíz převislých begonií. V zahradnictví mi řekli, že jsem měla begonie stříkat proti škůdcům v době kvetení přípravky podobnými jako se používjí na balkonovky na mšice, molice a... celý příspěvek >
Kiwi, 1.5.2008
Dobry den. Také pěstuji kiwi, tak deset let nazpět jsem si objednala samosprašné kivwi, které v pořádku přečkalo všechny zimy, pěkně kvetlo, ale nikdy jsem se plodů nedočkala. Pak mi p. Ing. Jindřich Štajnochr z Popůvek u Brna vysvětlil, že to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika