Příspěvky uživatele - 139.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 7.9.2009
Karbid ani jiné jedy bych nepoužívala, když už se chci krtka zbavit tak snad mohu poradit-opatrně odchytit a odnést někam pryč.Krtek je totiž přísně chráněný, jestli se nemýlím.Nebo je to hryzec?J.Zeberová
Jak na potkany na zahradě, 5.9.2009
Já potkany nechávám, těch pár kousků chleba mě nezabije ani mi neubude, nehlědě na to, že jsou přísně chránění-na to pozor.Nebo to jsou krysy?J.Zeberová
Myš - jak se jí bavit?, 4.9.2009
Teď sem se zasmál-myš a chráněná Vy ste snad spadla z višně.V tom případě abych se bál ochranářů.Mám menší hospodářství a to je hrůza.Kočky mám čtyři, takže jed nemohu, pasti nestačím nastražovat, mám okusaný ráno i kelímky z plastu.prej pár... celý příspěvek >
Slimáci, 4.9.2009
To bych také na zahradu potřebovala, ale nevím co to je.To je něco jako road runner???Mě žerou slimáky jenom myši.A.Zeberová
Myš - jak se jí bavit?, 4.9.2009
Myší bych se nezbavovala, těch pár drobečků oželím a pak, jsou užitečné, vždyť loví brouky a těch slimáků co sežerou-ale hlavně jsou přísně chráněné, nebo to jsou krysy???J.Zeberová
Jak na žáby ve skalce, 4.9.2009
K tomu se připojuji, také sem nikdy neslyšela, že by se někdo zbavoval žab, ropuch nebo skokanů o tom že jsou chráněné ani nemluvě.Ale mám problém.Před nedávnem se ke mě nastěhoval čáp a chodí mi na ně.Co s čápem, ten je žere chráněné-nechráněné.
Blecha ze zahrady do bytu?, 4.9.2009
Dobrý den, myslím,že by blecha mohla skočit i z přistanuvšího ptáka na Vašem balkoně.Nevím stopro jestli je to možné, ale slyšela sem, že i když pták letí okolo otevřeného okna, tak může skočit dovnitř.S pozdravem A.P.
Černí brouci, 4.9.2009
Brouci Vám jistě neublíží ale je příjemné, když Vám v noci leze po obličeji dvoucentimetrový ošklivý brouk, který před chvílí lezl venku po psím výkalu?Vám jak vidím asi ano.Pavouky bych také nezabíjela, ale rozhodně bych je nevynášela ven-tam je... celý příspěvek >
Černí brouci, 3.9.2009
U nás v baráku jsou taky, jako každý rok v létě.To že nejsou vidět po dešti není tím, že by se stáhli vyloženě pryč, ale jenom mají rádi vlhko.takže je např.najdete pod odchlíplou omítkou apod.Protože je to stejná čeleď s potemníky, tak nejvíc... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika