Příspěvky uživatele - 138.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nocenka, 31.3.2010
Rostliny s různobarevnými květy (ve smyslu třeba květy žluté, fialové a zároveň bílé na jedné rostlině) opravdu neexistují. Jedinou možností je ta, kterou jste zmínila, tedy například u rostlin se žlutými květy a fialovým žíháním se na jedné rostlině... celý příspěvek >
Strelicie, 23.1.2010
Pokud se jedná opravdu o listy, je možná chyba v nedostatečné zálivce. S větší pravděpodobností se však jedná o květní stonky, které, když začínají růst, jdou jen velmi těžko rozeznat od listů. Tohle se mi již stalo a zodpovědné bylo poškození... celý příspěvek >
Jak vypěstovat bidens ze semínek, 30.8.2009
Bidens se dá ze semínek vypěstovat velmi snadno, každoročně se mi na zahradě v místech manipulace s rostlinami vysemení a na jaře vyrůstá sám téměř jako plevel. Takže negativní zkušenosti s výsevem nemám. Spíš mě překvapily letos zakoupené rostliny.... celý příspěvek >
Phalaenopsis - jak ustřihnout stvol?, 30.8.2009
Mám jeden phalenopsis. Kvete mi bohatě každým rokem. Když byl mladý, květní stonek mu po opadnutí květů začal zasychat, takže v té době jsem ho vždy u báze odstřihl. V poslední době mi květní stonek po odkvetení prvních květů vytvořil pár nových... celý příspěvek >
Tropicke rostliny ze semen, 28.8.2009
Strelitzie se dá ze semen vypěstovat. Trvá ale dlouho, než vyklíčí (v řádu měsíců) a ještě mnohem délě, než poprvé vykvete (v řádu let). Takže je potřeba trpělivosti:) Semena se zbaví oranžového oplodí (pakliže ho ještě mají) a na 24 hodin se namočí... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 28.8.2009
Pokud jste trpěliví nadšenci, doporučuju pěstovat strelitzii ze semen. Byl to jeden z mých nejkrásnějších a nejúžasnějších pěstitelských zážitků, když jsem asi po čtyřech letech od vyklíčení v lednu při zalévání zimujících rostlin náhodně objevil... celý příspěvek >
sufinie, 28.8.2009
Surfinie (Surfinia Purple var. Shihi Brilliant) jsem zkousel mnozit nekolika zpusoby, vzdy s negativnim vysledkem. Rizkovani: Zkusil jsem jak zakoreneni do vody, tak rovnou do pudy. Je hodne tezke odebrat nejaky nekvetouci rizek. Pri pokusu o... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Bakker, 27.8.2009
S firmou Bakker mam jiz dlouholete zkusenosti a ve strucnosti receno, je to tak pul na pul. Objednaval jsem vyhradne cibuloviny. Trvalky a kere nakupuju v zahradnictvich, kde si je muzu prohlidnout a nemusi trajdat postou buhviodkud az ke mne. S... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika