Příspěvky uživatele - 196.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 146 nebo Husqvarna 128R (Jonsered BC 2128)?, 23.5.2014
Zdravím! Včera jsem koupil Hecht 146 BTS. Startování bez problémů, nádržka na mixování v pohodě - dal jsem tam trochu víc oleje (asi o 50%) než čtyřicetinu objemu benzínu, abych ho trochu rozmazlil v začátku. Odměnou byla jen lehce vyšší kouřivost,... celý příspěvek >
Nero už začína modrať, 17.8.2011
já budu mít první úrodu, tak jsem zvědavej na chuť. I přez to že na jaře pomrzl, tak nasatil docela dost hroznů. úrodu jsem nereguloval. Letorosty jsem před třemi nedělami zaštípal a i tak mají přez 2 m. Roste fakt dobře a hodně. Na chuˇjsem zvědavý
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 16.8.2011
Krystal si na jaře pomnožím a tak za 2 roky bude asi první zkouška vína i když u nás na vysočině to bude asi s kvalitou všelijaký. Těším se až díky vám vyzkouším ostatní z uvedených odrůd. Pokud se jim bude dařit stejně jak Krystalu, tak se... celý příspěvek >
Nero už začína modrať, 15.8.2011
Mě modrá a zaměkává Nero až nyní o 3-4 týdny déle než vám. Osvědčuje se ale i v 500 m.n.m.
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 15.8.2011
Byl jsem půl roku pryč a pak jsem na tuto stránku zapoměl vlést, takže pokud sem náhodou autor tohoto dotazu zavítá, tak: Krystal se absolutně osvědčil, stejně jako Nero. Na jižní moravě by byly už zralé, ale tady budou tak za 14 dní začátkem září.... celý příspěvek >
Dotazy pro kamnáře, 27.8.2009
Dobrý den, je možné zvolit následující postup?  1) z šamotek vyzdím tenkostěnné topeniště 2) poté to obezdím, spíše z venkovní strany zaliji betonem to znamená, že mezi šamotem a betonem nebude dilatační spára. Nebude se mě beton trhat,... celý příspěvek >
Dotazy pro kamnáře, 25.8.2009
Pouštím se do stavby Kombinované udírny s grylem a kotliny ny guláš. Spodek celé stavby bude kamenný sokl, tj základ bude beton. Mám několik otázek ke konstrukci. Topeniště pod udírnu uvažuji jako betonový odlitek a nechal bych ho tak. Chci se ale... celý příspěvek >
Udírna, 25.8.2009
Měl bych ještě jeden dotaz. Spodek mého díla bude kamenný sokl, to znamená, že základ bude beton. Bude velký problém, když bude topeniště jen betonový odlitek s armou? Jinak řečeno mám ho nechat tak, nebo ho obezdít šamotovými plátky, či cihlami a... celý příspěvek >
Udírna, 24.8.2009
Dobrý den, chystám se budovat kombinovanou udírnu s grylem. Podstavec bude kamenný sokl, tělo udírny (grylu) bude z bílých cihel, a topeniště pro uzení bude pouze 1 m od udírny v tom kamanném soklu (bohužel nemůže být dále). Topeniště jak pro... celý příspěvek >
Vistárie - drátěný plot, 22.7.2009
Dobrý den, také mám třetím rokem vysázenou Wistárii u okapové rourory na jižní straně s tím, že mi manžel udělá ze střešních latí vodítko pod rýnou na východní stranu na dvůr, kde jsem měla představu, že se budu s rostlinou těšit. Nestalo se tak,... celý příspěvek >
Réva vinná - sazenice moštových odrůd, 9.4.2009
Ještě jedna věc jste přece jenom o dost níže, tak bych doporučil z co se týká moštových odrůd Biancu a Regent. U mne by ale již asi nedozrály
Réva vinná - sazenice moštových odrůd, 9.4.2009
Nejsem si jistej ale pokud budete mít interspecifické odrůdy, tak ty by měly révokazu odolávat lépe než evropské, ale méně než na to šlechtěné podnože, ale pokud nejste z vysloveně vinařských oblastí, tak s révokazem problém mít... celý příspěvek >
Višeň do drsnějších podmínek, 3.4.2009
Dobrý den. Mám zahradu v 500 mnm. Typická vysočinská poloha ve Velkém Meziříčí. Třešním se u mne daří, ale bohužel všechny višně končí některé na kleotok a jiné rostou velmi slabě. Potřeboval bych poradit bujně rostoucí odrůdu pro vyšší tvar stomu s... celý příspěvek >
Vinná réva Prim, 3.4.2009
Pokusím se odpovědět pro absolutního laika. Vinná réva se nesází jako ovocný stromek, ale skoro celá sazenice musí jít pod zem. Místo roubování by mělo být v úrovni země, tak aby již odrůda nepouštěla kořínky nebo aby se tyto kořínky daly... celý příspěvek >
Réva ve vyšších polohách, 20.3.2009
Jsem začátečník a zakládal jsem vlákno moštové interspecifické odrůdy do 500m. Krystal mě plodil loni hned druhým rokem po výsatbě. Do konzumní zralosti došel začátkem září a to ho nemám u zdi, ale v záhonu pod ořešákem v 500 m.n.m. (letos... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika