Příspěvky uživatele - 169.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Levandule, 27.8.2009
Pokud něco čerstvě zasadíte nemůžete hned dávat na plné slunce, ale nejdříve do stínu.levandule chce zem s pískem a voda by v misce neměla stát, spíše tak aby voda odtekla.Dobře zakoření ve skleníku, taky ve stínu.Jestli jste si přivezla větší... celý příspěvek >
Stauden foto, 27.8.2009 Obsahuje fotku
V OBI jsem koupila tuto rostlinku, trvalku,označenou jen stauden.Poradíte?
Stauden, 25.8.2009
Německy neumím, tohle mne vůbec nenapadlo.Udělám fotku.Zatím díky.
Kočičí kytička, 24.8.2009
Šanta kočičí, nepeta.Ovšem je to jen v názvu, kočky tedy nezajímá.Alespoň mého kocoura ne.Víc ho zajímá obyčejná tráva a pak kočičí trávaa papyrus.Ovšem ty jsou do květináče, hlavně když v zimě obyčejná tráva není.Je na trávení.
Vanilka, 24.8.2009
Otočník koupíte téměř v každém internetovémzahradnictví.Pokud myslíte pravou vanilku-orchidej, tak tu jsem cca před měsícem koupila na aukro.cz.Mám se k ní chovat jako k orchideji, zatím nemám s přezimováním zkušenosti.A.matýsková
Stauden, 24.8.2009
Dnes jsem si koupila v OBI trvalku s názvem stauden.Předpokládala jsem tedy, že je to její název a najdu ho na internetu.Kdepak.Nenašla.Fotku jsem zatím neudělala.Kvete modře, spíše keřík, výška cca 20cm.Poradíte? Děkuji.A.Matýsková
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika