Příspěvky uživatele - 4.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Po aplikaci Sava voda zhnedla. Co s tim?, 20.6.2010
Máme ten samý problém. Bazén máme na 12kubíků vody. Vodu jsme čerpali ze studny,. V bazénu už předtím asi týden byl plovák s chemií. Zatím filtrujeme o106 ajde to. Voda ubírá na hnědosti a z filtru vymýváme pořád dokola usazeniny rzi. Jinak filtrace... celý příspěvek >
Úprava stromu do ovocné stěny, 26.10.2009
Prosím o radu.Založila jsem ovocnou stěnu, ale ze stromků se zapěstovanou korunou.Dva ji mají dost hroznou a tak bych potřebovala poradit, co stím.Někde jsem se dočetla, že je možné chybně založenou korunu znovu založit s tím, že se provede řez těsně... celý příspěvek >
Zakalená zelená voda, 23.8.2009
měli jsme ten samý problém. Nedokážu to vysvětlit, ale vždy když jsme napustili vodu ze studny tak byla zelená, zakalená a dělat jsme mohli cokoliv. Když jsme jí vyměnili za vodu z řádu bylo vše ok. Takže pro nás pravidlo ze studny NE.
Karešova třešeň není samosprašná?, 5.6.2009
Co to znamená v "dohledu"?Nejbližší třešeň mám asi 100m.
Pěstování orchideí, 5.5.2008
Orchideje pěstuju rok mám jich 15 po odkvětu jsem u některých stvol ustříhla některé jsem nechala z 15 mi 10 kvete znova bez ohledu jestli byl nebo nebyl stvol ustřižený zalívám jednou za týden i za dýl normální vodou s troškou hnojiva na orcideje
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika