Příspěvky uživatele - 66.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zčernání smrku, 18.8.2009
Tak moc děkuji. pořád se učím...
Zčernání smrku, 17.8.2009 Obsahuje fotku
Pokusím se přidat fotografie. Dnes jsme se synkem pracně umyli listy rododendronu. Vodou a hadrem to jde, ale ne z kmínku. Stále nevím, co to může být.
Rabátko a kůra?, 16.8.2009
Ještě k tomu: máme 2000m zahradu a malé děti, takže málo času, ale kompost ano. Mohu zkusit růže? A není ta kůra blbost? Existuje něco jiného, aby se to pořád nezaplevelovalo?
Rabátko a kůra?, 16.8.2009
Mám 20 let starý domek se zanedbanou zahradou, vedle domu ve svahu je rabátko šíře 1 metr délka 8 metrů. Je tam maličký jehličnan, nové hebe, lýkovec a hromada pampelišek a nějakého plevelu. Polostín. Za tím je garáž porostlá pěkným psím vínem.... celý příspěvek >
Zčernání smrku, 16.8.2009
zatím díky. Ještě jsem zapoměla dodat, že kolem smrku létá nezvykle mnoho vosiček.
Zčernání smrku, 16.8.2009
Prosím o pomoc, mám velkou zahradu, kdysi dobře založená, pak zanedbaná, pomalu se tím prořezávám. Objevila jsem zamořený kout, nevím co to je: je tam velký smrk, pod ním nějaká stará velká polehavá konifera, dva rododendrony a k tomu jsem loni dala... celý příspěvek >
Bude se popínavka plazit?, 15.8.2009
Potřebuji nějak zakrýt starou betonovou studnu (cca 80 cm vysokou, bez pumpy) u skalky. Celý den je to na slunci, na jih. Jakou mám vybrat popínavku, aby pokryla celou studnu dokulata a přerostla ji? Je to plazení nebo popínání? (Omlouvám se za... celý příspěvek >
Zčernalá zahrada, 15.8.2009
Prosím o pomoc, mám velkou zahradu, kdysi dobře založená, pak zanedbaná, pomalu se tím prořezávám. Objevila jsem zamořený kout, nevím co to je: je tam velký smrk, pod ním nějaká stará velká konifera, dva rododendrony a k tomu jsem loni dala dvě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika