Příspěvky uživatele - 108.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatně zasazená réva?, 28.8.2009
Moc díky za radu
Špatně zasazená réva?, 27.8.2009
Na jaře jsem zasadil révu, koupil jsem od vinaře sazenice bez balu, které jsem zasadil u domu. Tzn. mám cca 30cm dřevěného stonku mateční rostliny nad zemí, pak je roub, ze které mi krásně vyrůstá letošní výhon. Někdo mi říkal, že sazenice mají být v... celý příspěvek >
Co je to za plevele a jak na ně?, 13.8.2009
Moc díky za info, vecer jdu bojovat ;o) Plevele v travniku mi celkem nevadi, ale kdyz vytlaci veskerou travu a ani mulc jim neni svaty, tak jsu po nich ;o))
Co je to za plevele a jak na ně?, 13.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, v trávníku a pod malými buxusy se mi rozrůstají dva plevele (viz fotky) Nikde jsem je tady nenašel co to je a jak se jich zbavit??? Díky
Réva na fasádě, 6.4.2009
Dobrý den, zasadil jsem 8 sazenic révy cca 70 cm od domu (blíže to nešlo) a 100cm od sebe a chci jí táhnou na pomocné konstrukci po jižní fasádě RD. Je to dobrý nápad např. vzhledem horšímu přístupu vzduchu a chorobám? A je nějaké doporučení... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika