Příspěvky uživatele - 227.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupe stihl ms 270, 10.10.2009
Uvazuji o koupi stihl ms 270.Rezal bych s ni drevo na vytapeni dvou rodinnych domu.Vetsinou probirka v lese.Stromy max.60cm prumer, ale obcas i nejake tvrde drevo.Taky pravidelne rezu svazane odkory, plus nejaka udrzba velke ovocne zahrady. Bude... celý příspěvek >
Nemoc Švestek, 30.9.2009
Onemocnění švestek Několik odrud švestek je napadeno suchou hnilobou a dá se říct asi 50% ctěl bych vědět co to může být a jak se tomu bránit. A stalo se mi to taky v loňském roce. Děkuji
Stavba drevene udirny (amaterska), 25.9.2009
zdar to sem ja velky stavitel jn.vypadato dobre.Ti cejni  .Myslim ze bych mohl zkusit vyudit nejaky čerste ryby.To sem jeste nezkousel..  SYR  :  zJinak jestli muzu rict co se tyce syru.Nekdo psal ze pouziva sitko a do nej... celý příspěvek >
Drevo na údenie, 16.9.2009
Absolutne souhlasim.to sou kecy ze po dubu je maso horke nebo nejak znehodnocene... Uz udim nekolikrat a nikdy se mi nestalo ze by se mi to nejak nepodarilo.co delam? -dam do vyhrate udirny maso z horke vody a jeste ho osusim suchou uterkou.hlidam... celý příspěvek >
Onemocnění švestky, 13.9.2009
Onemocnění švestek Několik odrud švestek je napadeno suchou hnilobou a dá se říct asi 50% ctěl bych vědět co to může být a jak se tomu bránit. A stalo se mi to taky v loňském roce. Děkuji
Stavba udírny s grilem svépomocí, 4.9.2009 Obsahuje fotku
mě vyšla stavba okolo 15 000 i s betonovým  základem.
Bougenvilea, 21.8.2009
Prosim o radu kdy a jak mam zastrihavat Bougenvileu aby kvetla, jestli se ma ostrihat na podzim nebo az na jare dekuji za radu
Stavba drevene udirny (amaterska), 19.8.2009
Diky No ja dotopim dubem. zatim udim jen kurata.(veprovy sem jeste nezkousel)Trochu sem zkousel syry (hermelin)ale nejvic mi jdou kurata.Proste to hlidam na75 a vysledek zarucenej.Potom jeste povarim na par minutek a je to Basta Kazdej kdo zkousel... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 18.8.2009
Fotky sou aktualizovane na fotoalba.cz (pod nazvem stary udic).
Stavba drevene udirny (amaterska), 16.8.2009
cau.zatim mam hodne dubu.Az dojde tak skusim sehnat neco jineho... Ale i tak se stim da v poho udit.Neni to tak jak vsichni pisou ze potom je maso stiplave a tak.Ja to nemam . No a ten neviditelny kour se da udelat tak ze proste vic otevres... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 16.8.2009
Cau .. proc vadi teply neviditelny z dubu?           No ted mam jenom dub.Snad casem sezenu neco jinyho.Puvodne to bylo na topeni do pece.kdybych vedel tehda ze budu udit tak vemu neco... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 15.8.2009
Tak panove a damy ted sem mel skutecne uspesny udici den :DSice se toho neudilo hodne ale vse co vyslo z udirny byla vyslovene delikatesa.Udim dubem (porad) a dneska sem delal zase kureci stehynka.Normalne namotane na (predem ohorelem) dratu (asi... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 14.8.2009
Ha ha toz dik: D to ja vim ze to neni profi :D   Jinac ono prave s topeniste sem max spokojen.Horsi to je s udirnou.Hlavne dvirka se docela prohly.Jinak vse je naprosto bez problemu.Zadne praskani dreva, Vse drzi.Plech okolo byl docela... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 13.8.2009
Uspech. Tak ted nemuzu aktualizovat fotky na fotoalbu pac sem vycerpal limit achych se mohl podelit o fotky. V prve rade bych chtel rict ze udirna napojena do kominu se da udelat a fungu je to bezproblemu.Bohuzel sem si musel pozirit svarecku protoze... celý příspěvek >
Stavba udírny na jedno použití, 11.8.2009
zdar: D a taky nechapu jak? na jedno pouziti.Tolik prace to da a pises na jedno pouziti.Snad ji budes pouzivat vickrat ne??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika