Příspěvky uživatele - 11.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o pojmenování rostliny, 1.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, nasázeli nám k domu malé rostlinky, nevíme co to je, máme to osázené ve svahu cca půlmetr od sebe. Děkujeme za rozpoznání, dle názvu se již podíváme na internet.
Sběrač - odvaděč dešťové vody z okap. svodu, 8.1.2010
Dobrý den, poprosil bych vás o radu - na jaře bych z důvodu vzrůstajících cen vody chtěl uskutečnit sběr dešťové vody pro menší zahrádku. Stačil by nám 300 l sud na deš´tovou vodu. Nemám ale žádnou klapku jak z okapu vodu do sudu přivést - sud... celý příspěvek >
Sekačka na trávu - zazimování, 23.11.2009
Dobrý den poprosil bych zkušené zahrádkáře o radu. Vzorně jsem posekal koncem října svůj nový "jarní" trávník, ze sekačky dle doporučení v návodu vylil olej z motoru, vymontoval svíčku, vypucoval, zabalil do garáže atd... Ejhle, teplem mi... celý příspěvek >
Osmanthus heterophyllus - vonokvětka cesmínolistá, 5.11.2009
Dobrý den, zasadil jsem před týdnem tento keřík cca 30cm vysoký. Na květináči bylo logo s nůžkami které byly přeškrtlé-chápu jako neřezat. Jinde jsem zase četl, že se tvaruje řezem po odkvětu. Poradíte jak tomu je? Také ještě jak odolává... celý příspěvek >
Cesmína obecná a japonská vrbička na hakuro nishiki na kmínku, 21.10.2009
takže poroste opravdu jen koruna a kmínek bude max jenom sílit ale výšku už nezmění? Chápu to správně? Díky
Cesmína obecná a japonská vrbička na "hakuro nishiki" na kmínku, 21.10.2009
Dobrý den, letos jsem zasadil tyto dva stromky do nové zahrady - jsou cca 150 cm vysoké, naroubované na kmínku. Měl bych dotaz, porostou tyto stromky když jsou na kmínku do výšky, nebo ten kmínek bude již pořád stejně vysoký? Potřeboval bych vědět,... celý příspěvek >
Kdy naposledy posekat?, 19.10.2009
Dobrý den, pěkný hustý trávník, vysetý letos na jaře, teď po deštích je dlouhý. Kdy a jak naposledy poradíte posekat? Vysoko či nízko? Nevadí mu pak noční mrazíky po seči? A mohu ještě pohnojit? Mám obyč. hnojivo agro cs 10 kg kýbl za... celý příspěvek >
Vertikulační hrábě od gardeny, 16.9.2009
Dobrý den, poprosím o radu, mám v ročním trávníku trochu drny, prostě pod nohama cítím při nášlapech hustější drny a tam kde je trávy měně je prohlubeň, zemina je po létě dosti tvrdá. Trávník 180m2, pomůže mi zakoupení takovýchto habiček s noži na... celý příspěvek >
Janovec - čilimník - Cytisus - Apricot GEM, 10.9.2009
Dobrý den, já letos zasadil v březnu dva nové - oby krásně vykvetli, oba jsem po odkvětu dle rad v zahradnictví o třeti nu ořezal, jeden zhnědl jako váš, druhý se dodnes zdvojnásobil a krásně nasadil dlouhé zelené šlahouny. V zahradnictví mi řekli... celý příspěvek >
Plot z tisu - taxus baccata - kult. media hilli, 24.8.2009
Dobrý den, zasadili jsem na zahradě v květnu živý plot z těchto tisů - výška 60 cm, rozsadili jsme je na 75 cm mezi kmínky. Za jak dlouho myslíte, pokud budou mít dost slunce a dost vody narostou do výšky 160 cm při každoročním stříhání? Mám stříhat... celý příspěvek >
Plevel v trávníku, 11.8.2009
No jasně, koupit bofix, správně naředit, kvalitně postříkat a pak se jen dívat na to jak ten plevel uvadá a mizí a travička roste a roste, snadná pomoc:).
Založení trávníku (na zapleveleném pozemku), 11.8.2009
Každopádně - nikam nespěchat - mechanicky-vytrhat, nebo chemicky-postříkat vše randapem se zbavit veškerého plevele, počkat na jaro nebo podzim kdy bude hodně pršet, hlínu prokypřit rýčem, uhrabat hráběmi, trošku popískovat, urovnat, pohnojit,... celý příspěvek >
Vertikulace, 11.8.2009
Dobrý den, v dubnu jsem vysázel nový trávník, mám krásný hustý koberec, ať se v něm prsty přehrabuji, nikdy nevidím ani hlínu jak je hustý:) Nemám v něm ani mech ani plevel. Jenomže mi na spoustě místech jakoby zdrnovatěl. Jak po něm chodím, tak... celý příspěvek >
Taxus media - kultivar hilli - pyramid, 4.8.2009
Dobrý den, poprosil bych o radu zkušeného zahradníka-ci:) V polovině května jsme zakoupili 20 ks těchto tisů do živého plotu ve výšce 60-70 cm. Kořeny byly obaleny takovým síťovým balem. Zasadili jsme je k plotu do vytvořeného záhonu o hloubce 80... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 21.7.2009
Dobrý den, mám novou sekačku s klasickým plast. mulč. klínem, nový, pěkný, hustý, čistý trávník. Zkusím poprvé-menší přírůstek namulčovat až budou velká vedra, abych trochu zamezil vysichání. Až budu mít svou zkušenost, podělím se s vámi o mou první... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika