Příspěvky uživatele - 24.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 15.1.2010
A taky, že máte pravdu... mělo tam být správně, když máte více peněz pořiďte si BCS!
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 27.11.2009
Kupte si co chcete :), měl jsem MSK... spokojenost na stupnici 1až 10 tak 4 koupil jsem si AGZATa (obdoba Vari) a jsem na stupnici 1/10 někde na 7-8 pro stejné práce. Vari je český stroj podobný slovenskému AGZATu sousedé ho mají a jsou sním... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 26.8.2009
co například tyto kvalitní stroje BCS, cena není tak vysoká jako u kopplu či agrie, ale jedná se o velmi povedené mašiny..
MF 70, 11.8.2009
Dobrý den, jak píše kolega níže napasovat to nejde. Koupite, ale na MF jak obraceč tak mulčovač i jedno a dvoububnovou sekačku koukněte se na firmu JAMI vsetín
Přestavba MF70 na čtyřtakr, 11.6.2009
Při přestavně na Diesel Kama si nechte autogenem vyhnout říditka. pokud je jen roztáhnou a dají u rukojetí širší plocháč tak budete mít ruce odsebe jako nějaký gymnasta. Pozor a uhlídejte si ať vám pod motor dají masívní ochranný ploch, aby při... celý příspěvek >
Přestavba MF70 na čtyřtakr, 11.6.2009
je pravda že hrabačka je "okometricky" trochu pomalejší s dieselem KAMA než u původního dvojtaktu, ale hrabe dobře, takže to nijak neřeším. Navíc hrabu takové terény, které jsou na hranici ovladatelnosti stroje (bažina, drnovité porosty,... celý příspěvek >
Přestavba MF70 na čtyřtakr, 1.6.2009
Zdravím, mám provedeny dvě přestavby MF na Diesel Kama a jsem zatím spokojený. Mám to v rámci údržby biologicky cenných luk. Se stroji najedu ročně max 200 hodin. Zatímje spotřeba cca 3 l na 10 hodin. Vibrace jsou však větší než u dvoutaktu (použivám... celý příspěvek >
300 000 metrů džungle, 1.6.2009
kyž budete mít na 1 ha max 5 ovcí tak vám to budou oždibovat tak akorát... aby to dorůstalo a něco v tej trávě i žilo, motýli, ješterky, brouci... samozřejmě je musíte napájet, dokrmovat atd. veterina, ostříhat atd.. Vím že kolem Frýdku a Ostravy... celý příspěvek >
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 7.3.2009
To jsou mi, ale věci... pásy J.S. vypadá to, že v jeden den jsme nalezli to samé . Tak hodně štěstí při hledání dalších originálních zařízení.
dvoububnová Dalila, 24.2.2009
Pokud jsem se dobře díval na stránkách výrobce Dalily, tak tam každý buben u té dvojbubnovky skládá trávu na vlastní pokos. Tak se Vám nebude tolik cpát, kdyby to skládala doprostřed.
Kultivator MS 07 IN, 22.2.2009
Zdravím, Nountfielda (toho menšího) mám doma hodně dlouho... bohužel jsem se při výběru přiklonil k levnější finanční stránce s ohledem v te době k dražší Vari. Přestože jsem se strojem Nountfield vykonal mnoho práce, bylo to velmi fyzicky namáhavé,... celý příspěvek >
malotraktor agzat, 20.2.2009
Pokud jste se pevně rozhodl pro MF 70 tak si ji nechte určitě předělat na ten diesel. Z dvojtaktu Vám zešediví vlasy, pokud budete v létě kosit více členitých luk. V horku se velmi rychle přehřívá, ucpává se jehla, dostup ke karburátoru a jehle je... celý příspěvek >
malotraktor agzat, 20.2.2009
U AGZATU jsou také vibrace, ale ne tak silné jako u MF 70 nebo (u předchozícho pekelného stroje z Mountfieldu :(. Pokukuji po strojich Koppl :),
malotraktor agzat, 20.2.2009
Vlastním přestavěnou MF 70 na 4takt diesel a také AGZAT (motor B&S s diferenciálem). MF 70 mám s prstovou lištou 120 cm a zdvojenou nápravou. Stroj je velmi odolný a dokáže posekat téměř vše až po 2 metrový rákos. S dokáže dobře kosit i stařinu,... celý příspěvek >
Jaký kultivátor?, 3.9.2008
Tyto stroje od Mountfieldu nedoporučuji :(Máme jeden už cca 8 let a přestože si ho šetříme bovdeny praskají, řemeny se protahují a sem tam něco upadne. S těmito stroji je velmi nesnadná manipulace, která dokáže i cca dvoumetrového chlapa se 115 kily... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika