Příspěvky uživatele - 7.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořká sůl, 2.8.2010
Rezavé jehličí již nezachráníte, ale hoř.solí zabráníte dalšímu rezavění, tedy pokud byl problém v nedostatku hořčíku. Postřik se aplikuje tak 3x po 14dnech, já na jaře aplikuji i preventivně. Stačí stromek celý postříkat, myslím, že množství -... celý příspěvek >
Kolko odobrat metylalkoholu, 14.2.2010
Methanol je chuťově opravdu jemnější nežli ethanol, odlišuje se hlavně tím, že (v koncentrovaném stavu) je trochu cítil "myšinou". Toxikologii bych vůbec neřešil - jednak proto, že etanol je protijed - druhak proto, že jeho hlavním... celý příspěvek >
Květiny do venkovské zahrady, 7.2.2010
sněženky, bledule, narcisy i krokusy vypadají podle mně skvěle v každé venkovské zahradě, zejména první dva druhy se časem pěkně množí... Provosenka je taky fajn, bohužel nesnáší častější sekání nežli tak 3x ročně, pravidelným sečením sekačnou se mi... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 24.1.2010
jako "řepáky" se v oderských vrších označují Starkrimsony...
Okurkopapričky, 21.9.2009
Od známého jsem sehnal semena okurkopapriček. Vypadá to jako asi 6cm dlouhá zelená paprička a ve zralosti jsou v ní tmavá tvrdá nepoživatelná jádra. Ta se musí vyndat a plod se používá jako paprika, ale vyloženě paprikovou chuť to nemá. Rostlina je... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 31.8.2009
Dobry den, muzete napsat na kolik vas vysla stavba krbu a pripadne prilozit i nejake materialy???dekuji
Čím krmíte?, 26.8.2009
granule proplan purina, jednou týdně syrové vejce, jednou týdně syrové maso s kostí nebo jen kost, mrkev,ovoce, zelenina,piškotek pouze při cvičení když poslouchá.ale jinak terka smlsne všechno co najde, je to vysavač.
Modrá skalice ano či ne?, 9.8.2009
Nikdo nemá právo dělat (ze zištných důvodů) z jiných pitomce. Polopravdy kolem elektrolytického rozkladu mědi mně pobouřily už před týdnem, kdy jsem se vyjadřoval ke stejnému tématu, ale ve vláknu " Kyselina sírová". Stejný anonym a smrdí z toho na... celý příspěvek >
Snizeni obsahu zeleza a manganu, 9.8.2009
Nevím, jestli termín "filtr" vystihuje přesně funkci - podle mně to budou patrony s měniči iontů. Katex (v H-cyklu) zachytí kation , tedy třeba to železo, a místo něj uvolní do vody vodík.  Je třeba ale pamatovat na to, že... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 2.7.2009
My tedy mame kocek 6 a krtinec uz jsem nevidela pekne dlouho. Ze kocka neumi krtka vyhrabat neni tak docela pravda - kdyz se nam driv sem tam krtinec (maximalne 2) na zahrade objevil (obvykle na podzim), vydrzela u nej nektera cihat, dokud se... celý příspěvek >
Traktorek Starjet nebo Wisconsin?, 23.6.2009
Zdravim vsechny co nenavidi travu. Nechci zakladat novou diskuzi tak se zeptam tady.  Jsem na Sumave, temer cely pozemek ve svahu 16°, t.j.28,6%, jestli jsem to spocital spravne. Velikost asi 5000 m² uprostred lesa. Neni to rovne... celý příspěvek >
Mám něco s paprikami?, 17.6.2009
A jaky postrik radite pro balkonove pestovani..
Osychání plaménku, 14.6.2009
Možná choroba: "vadnutí plaménku", způsobuje houba.
Výběr nízkého živého plotu, 14.6.2009
Buxus.
Modrá skalice ano či ne?, 2.5.2009
Řada lidí vůbec netuší, jak nebezpečná chemikálie jsou tablety k chlorování vody . Je to sloučenina s velmi silnými oxidačními vlastnostmi a většina lidí to skladuje někde ve sklepě nebo garáži vedle kanystru s benzínem... Když před lety chytla... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika