Příspěvky uživatele - 197.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vistárie, 1.10.2009
Přeji pěkný den, zaujala mě zmínka o zimě a mrazu. Plánuji vysadit vistárii do proluky (cca 70 cm - plot s roslinou  - 300cm) mezi domy do tzv.ztraceného bednění. Šíře 30 cm. Oporou by měl být běžný drátěný plot, asi bych ho mezi stojnami ještě... celý příspěvek >
Akébie pětičetná - co a jak?, 31.8.2009
Dobrý den a moc děkuji za názor. Je opravdu tak, jak píše pan Josef. Jedná se o starou zástavbu a já jsem nechala (abycom měli nějaké zádveří a vstupní chodbu) zbudovat nový vchod z jiné strany domu, než byl vchod původní. Ztrac.bednění jsem... celý příspěvek >
Akébie pětičetná - co a jak?, 12.8.2009
Moc děkuji za názor,  podle toho co píšete bych mohla použít pouze břečťan, ale chtěla jsem i nějaké květy.  Také zvažuji, zda bude v beton.tvárnicích (30 nebo 40 cm šíře) dostatek půdy k vyživení. Za názor děkuii. Renata
Akébie pětičetná - co a jak?, 26.7.2009
Zdravím všechny. Mám prosbu, mezi 2 domy, celkový odstup 370 cm, 70 cm od souseda, plánuji zasadit Akébii v kombinaci s Břečťanem, aby tam bylo něco zeleného i v zimě. Je tam špatné podloží, suť a pod ní asi jíl, Myslela jsem, že bych postavila... celý příspěvek >
Nizky kvetouci listnaty zivy plot, 16.5.2009
Zdravím všechny zahrádkáře. Já jsem dala na doporučení a ostříhala zlatici těsně po odkvětu a letos vůbec nekvetla. Měla pouze zelené listy na nových výhoncích.    Moc prosím, poraďte, kdy mám tedy stříhat, aby kvetla. Když jsem v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika