Příspěvky uživatele - 110.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
travní traktor Stiga, 16.3.2007
Dobrý den, ty ceny jsou docela pěkné. Pro představu: já vlastním už 5 let traktůrek Honda (13HP) a má záběr 102 cm s hydro převodovkou.  V té době stál kolem 100 tis. :-(  Když jsem ho koupil a poprvé na zahradě nastartoval, seběhla se... celý příspěvek >
Likvidace břečťanu, 27.2.2007
Tak vaše starosti bych bral, mám přesně opačný problém. Snažím se břečťan co nejvíce namnožit a hnojím ho, aby se rozrostl. Jinak metoda best of je: uřezat pár šlahounů a natíraz je roundupem. Nemá to chybu
Motorová pila Oleo-mac, 27.2.2007
No já nevím, ale na opravdu profi použití bych si taky oleomaca nepořizoval. A taky si myslím, že je to všem jasný, že se oleomac nemůže nikdy vyrovnat profi pilkám stihl nebo husq. Ale myslím si, že ty pilky od oleomacu v té takové hobby třídě až... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika