Příspěvky uživatele - 162.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na kuny, 30.7.2009
Nepomohl pepřový sprej, nasadili jsme myšplaš. Vypadalo to, že kuna své doupě opustila. To byste neuhodli, kam se mrcha přestěhovala!!! Pod kapotu mého auta! Ráno jsem našla kolem auta rozcupovanou izolaci. Docela jsem se zděsila, když jsem viděla tu... celý příspěvek >
Jak na kuny, 27.7.2009
S odstraněním kuní rodiny pepřový sprejem to dopadlo klasicky. Když do jejich teritória syn nálož vhodil, jen trochu zavrčely - my mezitím utekli. Že by na půdě probíhala evakuace to nevypadalo, ale dvě noci jsme měli pocit, že jsme vyhráli my. Po... celý příspěvek >
Jak na kuny, 23.7.2009
Já budu kunu stěhovat dnes odpoledne. Psychicky se na to připravuji, proto jsem se rozhodla, že se s vámi o zážitek podělím. Koupili jsme několik pepřových sprejů v army shopu. Z této bitvy vyjde jeden vítěz. Zítra napíšu, jak to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika