Příspěvky uživatele - 17.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvláštní druh jahody?, 27.6.2011
Dobrý den, prosím o radu. Jahody mám na chalupě u lesa u Chotěboře.Něco mi tam "okusuje " pouze květy jahod ostatní části jahodníku zůstávají neporušené. Ptám se proto, zda je to možné, nebo je to nějaká choroba či parazit, či co? Mám... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 4.3.2011
Dobrý den, mohu použít semena z melounů vloni sklizených a kdy je mám zasít do země. Stačí v květnu?Nechce se mi dělat sazečky a ještě roubovat.  Děkuji      Meri
Roubování melounů a okurek, 16.8.2010
Děkuji za info. Minulý týden jsem utrhl jeden meloun (žíhaný), vážil 8 kg, uvnitř byl ještě světle růžový. Tuto sobotu jsem utrhl tmavý uvnitř byl již červený, jadérka byla místy tmavá a někde ještě světlá, v průměru měl 26 cm (nemám větší váhu, dle... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek, 13.8.2010
Proč se melouny roubují? Já vyseji na zahradě semena melounů, které jsem loni konzumoval a vyrostou taky. Nikde jsem se tady nedočetl důvod jejich roubování. Tak prosím poraďte. Je to výhodnější či co? Mám to vyzkoušet?  Je fakt, že melouny... celý příspěvek >
Lepení nádrže motorové sekačky, 15.9.2009
Měl jsem stejný problém. V nádrři na benzín k rotavátoru Robi byla asi 1 mm dírka. Zavařil mi ji za 200 K v opravně aut (svařování plastů).Je to k nepoznání.
Zralost melounů, 4.9.2009
Prosím poraďte, V Polabí (u Roudnice) mám zahradu kde mimo jiné jsem zasel několik semen melounů. Rostliny jsou již veliké a na nich několik plodů. Melouny lsou žíhané a mají být uvnitř červené. Minulý týden jsem jeden na zkoušku utrhl. Uvnitř... celý příspěvek >
Nádrž na benzín, 23.7.2009
Dobrý den, prosím poraďte Mám rotavátor a sekačku Robi stáří cca 20 let a mám v nádrži na benzín dirku. Potřeboval bach ji zalepi či zatmelit. Je velká cca 1 mm.Nádrž je z plastu, snad PP, PE (nevím).Předem děkuji josef PS. koupil bych i novou či... celý příspěvek >
Motory Thorx 35 (MTD) - výrobce, sekačky Wolf-Garten, 30.4.2009
Dobrý den, má někdo zkušenosti s motory Thorx 35 (MTD), kdo je výrobce a sekačkami WOLF-Garten, děkuji Josef
Podnož jadernička, A2, 3.11.2008
Lze je použít i pro vyšší tvary (vysokokmen) a která je výhodnější.  Děkuji Josef
Podnož jadernička, A2, 3.11.2008
Jáký je rozdíl mezi jabloní na podnoži jadernička a podnoží A2. Ktará se hodí více do půd písčitých, suchých (polabí).  Děkuji Josef
ošetření a hnojení před zimou, 11.9.2008
Jak ošetřit a popřípadě pohnojit před zimou meruňku, aby příští rok měla dobrou úrodu a byla zdravá (zjara neuschla),  díky Marie
ledek vápenný nebo amonný, 27.8.2008
Dobrý den, jaký je rozdíl mezi hnojivem ledkem vápenným a ledkem amonným.Na co se používají a jaké mají klady a zápory.  Děkuji Josef
Burlat, 27.11.2007
Zasadil jsem na základě Vašich rad také třešeň Burlat. Dal jsem ji na samostatné místo k jabloním. Okolo žádná třešeň není a tak mám obavy, jak jsem se zde dočetl o opílení květů této třešně. Další třešeň je asi 300 m... celý příspěvek >
kůra na kmeni, 23.11.2007
Mám asi 10 let staré jabloně a na některých se na kmeni vyskytne nějaká nemoc. Popíši ji: nejdříve se na kůře (u země nebo i výše) vyskytne načernalá skvrna různě veliká (od 5cm do cca 20cm), počase začne kůra mizet a objeví se holý... celý příspěvek >
třešeň vysokokmen, 23.11.2007
Prosím, mám dotaz. Sousedka má asi 7 let starou třešeň Kaštánku, korunu nechala vyrůst poměrně vysoko (asi 150 cm) ,ale má velmi malé roční přírustky (ccy 10 cm). Jinak třešeň rodí pár  plodů na té malé koruně. Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika