Příspěvky uživatele - 113.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 9.3.2007
V tomto bych se pana J.S zastal. Já dělám překlepů vice než dost. P.D.
Výběr kvalitní sekačky, 28.2.2007
 K hliníkovým podvozkům sekaček. Dnes jsou na trhu sekačky se systémem čištění vodou. Připojíte hadici s vodou na vstup a při nastartovaném motoru se celý pracovní prostor umyje. Je několik solidních výrobců. V EU je hodně rozšířena původně... celý příspěvek >
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 27.2.2007
Ano, skvrny mají ostře oranžovou barvu. Děkuji za informaci. P.D.
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 22.2.2007
Dobrý den. Se skvrnitostí listů u hrušní se potýkám asi dva roky. Nejbližší tůje je u mne  vzdálena asi 350 metrů. Zjistil jsem však plošné napadení skvrnami u hrušní i ve vedlejších obcích, kde tůje nevidím a nikdo mi nedokázal poradit co s... celý příspěvek >
křovinořez, 22.2.2007
Dobrý den. Můžete vyzkoušet křovinořez ZENOAH KOMATSU BCZ4500DW. Výkon je  2,8 PS, objem 45 ccm, výrobek Japonsko, bezproblémový, servis bez problémů ve 22 mistech v ČR. Jde o profi stroj. Cena je kolem 13600.- a kovovým nástrojem o průměru 30... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika