Příspěvky uživatele - 60.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Akátová pergola, 10.6.2012
Dobry den, je to krasne.velice me zaujal ten krasny strom ci ker.mohu poprosit o nazev?
Orchideje, 19.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se zeptala na množení dělením druhu Phalaenopsis. Povedlo se mi jednu rostlinu rozdělit tak, že mám dvě rostliny jak s kořínky tak s listy a zdá se, že nestrádá ani jedna. U druhé rostliny mi ta původní zůstala bez listu a v... celý příspěvek >
Čím umýt zelená skla ve skleníku?, 2.5.2010
Dobrý den, čím bych měla umýt vnitřní skla ve skleníku, abych z nich dostala zelenou řasu (nebo co to je) a nemusela to pracně drhnout. Děkuji
Špatně rostoucí švestky, 16.9.2009
Moje švestka má shodné příznaky. Pŕez léto se zbrzdil i růst. Mezi jednotlivými listy byl cca 1 cm větvičky. Lístky opadaly. V zahradnictví mi řekli, že má patrně bakteriální onemocnění. To by znamenalo švestku vykopat a spálit.... celý příspěvek >
Pokroucené listy na švestce, 16.9.2009
Oprava.Ten postřik je Talstar :)Hedvika
Pokroucené listy na švestce, 16.9.2009
Tak jsem vzala větvičku do zahradnictví,, na poradu". Přes léto větvičky rostly tak, že mezi jednotlivými listy byl cca 1 cm. Krněla. Výsledek porady. Vypadá to na bakteriální onemocnéní, jak jsem ze dozvěděla, u rostlin neléčitelné.Takže... celý příspěvek >
Špatně rostoucí švestky, 12.9.2009
Mám stromek se stejnými příznaky které jste výstižně popsal.  Je to Gabrovka :( 
Frézie reznou a zasychají, 17.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, pŕikládám fotky. Některé frézie ani nevykvetly, jiné takhle zrezly po odkvětu. Poraďte prosím co s tím. Děkuji Hedvika
Pokroucené listy na švestce, 17.7.2009
Mšice to nejsou. I přez to jsem stromek postŕíkala ze zoufalství mospilanem :) Na jaře rostl. Když byly větvičky cca.15 cm dlouhé, začaly se listy kroutit. Růst se zastavil. Vzdálenost mezi jednotlivými lístky je zhruba poloviční, než byla... celý příspěvek >
Pokroucené listy na švestce, 17.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, napodzim jsem vysadila švestku. Dobře rostla, ale začaly se jí kroutit listy. Parazita jsem na listech neobjevila. Poraďte co s tím. Děkuji Hedvika
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 17.7.2009
Dobrý den, v lékárně lze zakoupit Diffusil H. Tímto sprejem si stříkám nohy a sametky na mě (takřka) neútočí. Aplikuji to i na dceru. Doporučuji.  Hedvika
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika