Příspěvky uživatele - 29.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba vinné révy, 17.8.2010 Obsahuje fotku
Také prosím o radu.  Postříkol jsem révu kuprikolem, ale marně.
Jakou odrůdu révy na Vysočinu?, 28.7.2010
Je pravda, že Isabella je taková jak píšeš, ale moje dětičky ji mají rádi, tak co mám dělat? Šlahouny už má 3m a nevymrzá potvora jedna.
Jakou odrůdu révy na Vysočinu?, 28.7.2010
Glenora je dobrá. Bez semen a odolná proti mrazu. má údajně vynikající chuť. Barva bobulí modrá. Mám také jednu hlavu a zrovna dnes 28.7.2010 dostala lehký postřik proti plísni. Četl jsem několik pochval na tuto odrůdu. Jak ji nafotím, pošlu. Zdar... celý příspěvek >
Životnost a úrodnost pravokořených sazenic, 28.7.2010
Réva na podnoži je odolnější vůči mrazu, révokazu a plísni.Dalším faktorem pro cukernatost a obsah kyselinek, je správný řez a počet oček. Na jedné podnožové odrůdě SO4 jsem ještě letos nenašel stopy plísně, ostatní jsem již několikrát musel stříkat.... celý příspěvek >
Prosím o radu, 31.5.2010
Prosím o radu. Z opuštěné zahrady jsem vzal a zasadil pár řízků této révy, ale nevím co je to za odrůdu. Sladká a dozrává začátkem září.  spokojenejpes@stream.cz
Prosím o radu, 7.5.2010
Základem dobré úrody je zkracování šlahounů na 4 - 6 oček, dále postřik proti plísní a dobře pohnojit. Na www.you tube.com hlehej výraz: vineyard training
Copak je to za odrůdu?, 19.9.2009
Koukni na: www.2az.org/galerie.html na třetím obrázku je odrůda Izabella a srovnej tvar bobulí a listu. Nám dozrává v druhé polovině září. Napiš.
Isabella, 18.9.2009
Izabella je stará réva původem z USA. Bobole velké tmvě modré, list velký mám ji na obrázku na této adrese. Je velmi chutná i jako stolní odrůda. Moštovat se dá a víno je výborné.
Rodí víno vypěstované ze semínka, nebo se musí roubovat?, 15.7.2009
Jednoznačně je nejlepší zakoupit si roubovanou odrůdu, protože je odolná. A ještě ušetříte dva roky. Karel 196
Kadeřavost broskvoní, 10.11.2007 Obsahuje fotku
Doporučuje se první postřik již v listopadu. Já používám kuprikol, po zimě a mrazech opakovat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika