Příspěvky uživatele - 28.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoně opustily nové výhonky, 12.7.2009
Tak mohly samozřejmě namrznout. Já bych ostranila úplně ty nejspodnější výhony a z těch vyšších zapěstovala novou korunku, pokud Vám nevadí, že kmínek bude níže položený. Uschlé celé uříznout a zatřít stromovým balzamem. M.R.
Pochlubte se svými altány, 12.7.2009
Moc pěkné a máte to čistě provedeno-ta zkušenost je znát. M.R.
Mravenci na zahrade, 12.7.2009
Zero, v paneláku já bydlím, to není řešení. Jsme ve 4.patře a obyčejní mravenci se zde už také vyskytli. Dlouhé roky celý dům "bojoval" s faraóny, vyskytly se i v jednom roce štěnice a potkani se bezostyšně prohánějí kolem kontejnerů a ti... celý příspěvek >
Hnede flaky na stonkách rajčat, 12.7.2009
Zarazit plíšeň-pokud se to podaří, záleží na rozsahu napadení-lze POUZE chemíí. My stříkali 2x Kuprikol, dnes ho dáme po třetí. Lze každých 7 dnů. Včera jsem musela zatím uříznout vrchol jednoho rajčete-bylo napadeno-ale na to, že je tak "psovské"... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika