Příspěvky uživatele - 133.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 26.7.2009
Omlouvám se, příspěvek byl pro host - xxx.xxx.181.210
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 26.7.2009
Tak se Vás zeptám jinak. Kolik let už mulčujete? Případně Vaši známí? Tipuju že tak max deset let?...To je velmi krátkodobé hledisko. Až to bude tak řekněme 30 let, udivíte jak se složení rostlin změní. Každopádně mulčování luk (nemluvím o okrasných... celý příspěvek >
Stihl - žací hlava PolyCut, 26.7.2009
Kdysi jsou ho měl a nijak mě nezaujal. Přijde mi, že na houští je stejně třeba nůž a na trávu stačí struna. Je to takový kompromis. Docela rchle se ale opotřebobal. Možná je dobrý na trávu s příměsí rostlin s tlustým stonkem. Každopádně já bych si ho... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 25.7.2009
Moc dobré řešení to není, eutrovizujete půdu a za chvíli tam neporoste nic než bršlice apod. Mulčovat se dá tak jednou do roka. Je dnes módní činnost. Půda se překyseluje a znehodnocuje.
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 25.7.2009
Ta Vinea je myslím kloubová, že? Jak ste s ní spokojený? Neměl jste nějakou poruchu? Ještě trochu přemýšlím nad traktorem TYM T433 bez kapoty.
Preprava kvasu, 25.7.2009
Toho methanolu se nemusíte bát, jeho tam max nekolik procent. V těle je odbouráván přednostně ethanol a methanol mezitím vydýcháte a nebo se vyloučí močí...
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 25.7.2009
Co by jste řekli na traktory do firmy Pavel Šálek Agroservis? Přesněji by šlo o model Cabrio 36HP – Comfort. Má 36 koní, motor Lombardini, vývodovou hřídel vzadu a uprostřed. Přední lze dokoupit. Použil bych jej i na svoz palivového dříví.... celý příspěvek >
Likvidace ostříhaných větví dřišťálu, 12.7.2009
Jestli to nemůžete pálit, dejte to někomu na otop a nebo tomu kdo má drtičku. Případně pokud jde o malé množství, sekera toho zvládně hodně
Sekačka na nerovný terén a vysokou trávu, 12.7.2009
Bubnovka taky není všemohoucí. Záleží na tom, jaký máte svah. Sice něco zvládně, ale při větší trávě a svahu a jen s trochu tupými noži Vám bude sklouzávat. Mám starší Dakr, cca 5 let s motorem B&S s výkonem asi 6 koní a tomu stavebnici s jedním... celý příspěvek >
Akvárium bez filtrace, 12.7.2009
Samozřejmě, že to jde. Je třeba ale zvolit velmi málo rybiček, v žádném případě ne šneky a větší obsahu akvárka.
Tekuté hnojivo na list a jehličnany, 8.7.2009
Použít by to šlo, ale podle mmě bude lepší použít hnojivo jako zálivku. V tom případě bych nevolil Wuxa, ale třeba krystalické AgroBioPLUS okrasné dřeviny, když už jste zabrousil k firmě AgroBio.
Zakládání a údržba trávníku, 7.7.2009
Nejdříve se seje a pak se to opatrně trochu pohrábne, aby Vám to nevyzobali ptáci. Válcuje se až na konec, ale všeho s mírou. Máte výhodu, že teprve začínáte se sadbou - vyberte si kvalitní osivo. Možná je škoda, že je jste to před rokem umlátili... celý příspěvek >
Netkaná textilie a mulč. kůra - postup u nové výsadby, 7.7.2009
Souhlasím s panem Houdalem. Myslím, že takhle je to jednodušší a běžně se to tak dělá. Já jsem taky pokládal první textili a pak teprve sadil. Sice to nebyly tůje ale nějaké keříky, ani nevím jaké  Jen být Vámi, nahradil bych ty tůje něčím... celý příspěvek >
Mravenci na zahrade, 6.7.2009
Ad skleník - tam bych se raději chemii vyhnul a zkusil najít hnízdo a to zničit. Při sebemenším dalším výskytu mravenců hned hledat další hnízdo, aby neměli šanci na regeneraci. V trávníku mám dobré zkušenosti s obráceným květináčem, ale to je spíš... celý příspěvek >
Mravenci na zahrade, 6.7.2009
Jak je velká ta napadená plocha? Btw zahradou myslíte i trávník a nebo záhonky?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika