Příspěvky uživatele - 141.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Načasování založení trávníku v září, 18.7.2009
Dobrý den, pokud začnete hned na začátku září, tak to třeba stihnete. Záleží, jaké bude počasí a teploty. Já osobně bych to už nedělal..
Jak správně provést pískování trávníku?, 18.7.2009
Ještě bych jenom doplnil svůj dotaz. V diskuzích se píše jak o navezení písku na zarovnaný povrch ve výšce max. 1cm a někde zase o jeho zapravení do půdy pomocí kultivátoru. Jaký z postupů je pro zakládání trávníků vyhodnější? Díky..
Jak správně provést pískování trávníku?, 17.7.2009
Dobrý den, mám ještě několik málo nejasností ohledně pískování trávníků. Přečetl jsem si předchozí diskuze, zjistil jsem, že mám sehnat betonářský písek o jemné frakci, do 1,5mm. Nyní jsem v situaci, kdy mám seschlý původní "trávník" po... celý příspěvek >
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 16.7.2009
Tak jsem si pořídil nůžky od Bosch - Isio a jsem zatím spokojen
Jak se zbavit trávníku, 14.7.2009
Dobrý den, likvidace trávníku se tu již řešila mnohokrát. Je vhodné si projít předchozí diskuze, tam naleznete potřebné odpovědi. Pokud ve zkratce, tak bych Vám doporučil trávu zlikvidovat RoudUpem, protože pokud to jenom vyrýpnete, hrozí prorůstání... celý příspěvek >
Rozmetací a sypací vozíky, 12.7.2009
Já mám takové zkušenosti, že např. doporučené dávkování travního osiva je často podhodnocvené a musí se dosévat, dávám toho proto vždycky více. Neujme se vždycky všechno. Samozřejmě je dobré doržovat se zásady, že je lepší méně, než více. U WG mají... celý příspěvek >
Doba odbourání Bofixu, 8.7.2009
Dobrý den, z Vašeho příspěvku vyplývá, že je Bofix hrozbou pro zahrádkáře - trávníkáře. Jak bylo řečeno, řídil bych se ochranou lhůtou na výrobku. Domněnky, že po předchozí aplikaci Bofixu na trávník a kompostování rostou křivé okurky jsou... celý příspěvek >
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 6.7.2009
Oprava: Isio Accu..
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 6.7.2009
Vím, že se tu už probíraly v jedné diskuzi nůžky od Bosch - Visio Accu. Máte je někdo a jaké jsou vaše zkušenosti? Díky..
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 5.7.2009
A jak vydrží dlouho ostré?
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 5.7.2009
Vy jste používal ty ruční? A mohu vědět od jaké značky? Díky..
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 5.7.2009
Anebo co třeba nůžky na trávu Servo? Od Fiskars..
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 5.7.2009
Díky všem za názory. A co říkáte na obyčejné nůžky ke stříhání trávy - ty mechanické? Mají dobrou funkčnost?
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 5.7.2009
Zdravím kolegy trávníkáře, mám okrasné záhony a okolo nich mám umělohmotný obrubník, takovou tu slabší zelenou vlnovku, co prodávají v Obi. Problém teď ovšem nastal při sekání strunovou sekačkou, která mi tento obrubník značně poníčí, uláme, a já... celý příspěvek >
Jak dostat plevel z trávníku?, 5.7.2009
Dobrý den, Vaše situace je poměrně obtížná, protože stojíte před řadou problémů a kroků. Je nunté si všechno rozplánovat, co, jak a kdy učinit. Já osobně bych se v něčem takovém asi vyřádil :) Ale pokud chcete zlikvidovat všechno původní, včetně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika