Příspěvky uživatele - 135.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Thuje - psi, 10.7.2009
my máme našeho psa v ohradě a na stromky se nedostane, ale k sousedům jezdí syn se psem a ten má nohu zvedlou snad pořád a hlavně na našem dvoře, bohužel se sousedem není kloudná řeč, prej si máme postavit betonový plot když se nám to nelíbí...
Thuje - psi, 10.7.2009
A dají se thuje nějakým způsobem ochránit?nechci stavět plot a viděla jsem několik domů s živým plotem a neměli kolem stromečků žádné zábrany ani plotky.Yveta
Thuje - psi, 10.7.2009
Dobrý den, zasadila jsem thuje na hranici pozemku kde nechci dávat žádný jiný plot.Známá mě však varovala že si mám dát pozor na psy aby mi nečůrali na stromečky že o ně přijdu.Můžete mi prosím poradit co je na tom pravdy? Děkuji Yveta
Vzdálenost plotu od souseda, 2.7.2009
Dobrý den, děkuji moc za radu.Místa bohužel moc nemáme, můžu vysadit plot maximálně 1m od souseda.Stínit mu ovšem nebudeme ani náhodou, protože slunce svítí z jeho strany k nám, takže stín budeme mít my a tím pádem čím vyšší plot tím větší stín na... celý příspěvek >
Vzdálenost plotu od souseda, 1.7.2009
Dobrý den, chci poprosit o radu jaký živý plot založit aby soused neviděl k nám do dvora a v jaké vzálenosti od hranice pozemku musí být plot.Se sousedem nemáme nejlepší vztahy a proto chci udělat živý plot, nevím ale jestli není nějaký paragraf na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika