Příspěvky uživatele - 149.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a z čeho udělat podnože, 4.12.2011
Dobrý den, mám na zahradě několik švestek asi 40 roků starých. A jeden strom má velice dobré a kvalitní švestky oproti ostatním stromům co mám a tak mi příjde jako ideální řešení naroubovat tento strom pro rosšíření a zároven obnovení... celý příspěvek >
Co je to za kytičku?, 7.10.2011 Obsahuje fotku
Prosím jak se jmenuje tato kytička nádherně až omamně voní.Děkuji Eva Ve Věžkách nám ji prodali jako sněhovou lavinu je mi jasné že to není, zřejmě se paní prodavačka plete.
Uklidit balkonovky, když hlásí tak nízké teploty?, 6.10.2011
Děkuji všem za odpovědi, tak to risknu protože ty teploty potom zase půjdou nahoru tak uvidíme co přežije mám bacopu, milionky, sněhovou lavinu, slunéčko kopretina, oxalis, lobelku,hořcový stromek, vše na balkoně, ale na severní stranu
Uklidit balkonovky, když hlásí tak nízké teploty?, 6.10.2011
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli už uklidit balkonovky když hlásí tak nízké teploty.děkuji za radu
Jak na kvas, 7.9.2011
Tak tedy, jak jsem nakonec dopadl: Podle nesmělého očekávání dobře. Ze 180 litrů kvasu 15 litrů 57,5%, po naředění cca 16,5 litru 51%. Voňavá, jemná, rovnou k pití. Díky za dobré rady. K.P.
Jak na kvas, 31.8.2011
Dobrý večer chlapi, nechci zakládat nové téma, tak se zeptám tady. Je možné, že letošní kvas z rynglí založený 9.8. (1. bečka) resp. 14.8. (2. bečka) je už hotový? Totiž jsem zatím nezkušený, kvas dělám teprve podruhé (loni ze švestek normálně až... celý příspěvek >
Phaleonopsis - uschl stonek, 5.7.2011
Mám stejný problém. Krásně mi rozkvetla fialovo hnědá orchidej, ale teď mi během týdne zničeho nic jeden stonek uplně uschnul, má hnědo žlutou barvu a květy na něm uschnuly. Druhý stonek co se teprvě kvést chystá je v pořádku, a třetí co roste z boku... celý příspěvek >
Filtrace, 7.6.2011
Dobrý den, můžete mi prosím napsat jetli má někdo zkušenost s filtrací Omega CUV 236 2x, než teoretické úvahy bych spíše uvítal praktickou zkušenost, předem děkuji.
Filtrace, 21.5.2011
Dobrý den, jezírko se teprve bude stavět, ale chtěl bych mít jasno jakou tam dám filtraci. Bude tam gula i skímer od nich to půjde do šachty a z ní čerpadlem do filtrace, spíše se z mého laického hlediska přikláním k nadzemní filtraci(údržba atd.) Co... celý příspěvek >
Filtrace, 17.5.2011
Dobrý den, děkuji za vaše reakce ohledně filtrace Omega...,můžete mi prosím doporučit na mou velikost jezírka teda 70m3 a 30 pstruhů nějakou filtraci?Nejlépe z vlastní zkušenosti, která vám funguje.Děkuji.
Filtrace, 15.5.2011
Dobrý den, má někdo zkušenost z filtrací Aquacup Omega 4 CUV 236 2x. začínáme dělat okrasné jezírko cca 70 m3 vody v něm asi 30 pstruhů.Děkuji.
Pískování nebo stěrkování betonem, 13.5.2011
Ten okraj jezírka jak máte husí krk položený v betonu, myslíte že bude stabilní? Taky začínám ze stavbou jezírka a chtěl jsem tam dát ztracené bednění, tak nevím.
Banánovník - jak přesadit odnože, 6.7.2009
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli bych od Vás také nomohla dostat jednu odnož banánovníku. Už mám doma takovou malou exotickou zahrádku a banánovník mi ještě chybí. Děkuji. janinka.sobotkova@seznam.cz
Liči, 24.6.2009
Mojemu liči začínají zloutnout konečky listů, poraďte prosím, co s tím. Děkuji za odpověď. janinka.sobotkova@seznam.cz
Fíkovník, 24.6.2009
Dobrý den, nevíte někdo jestli se dají fíky sušit? A jak? Stačí normálně na sluníčku? Děkuji za odpověď. janinka.sobotkova@seznam.cz
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika