Příspěvky uživatele - 95.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Železitá voda ze studny, 22.6.2009
Prosim vas.Snazim se poprat se zelenou vodou dnes jsem aplikoval savo a PH me vyskocilo na 7,7 za jak flouho po aplikaci sava muzu Ph srovnat?Diky za radu Vitek
Šedozelená voda, 22.6.2009
Jeste jednou dobry den pani Danielo.Jiz jsem aplikoval savo a vyckavam chlor stoupl na 5,a PH se mi zvysilo na 7,7.Mam ho hned upravit nebo az po 24h?Napadlo me nemuze za to zelene zakaleni tvrda voda.V minulem roce jsem po napusteni doleval 1,5l... celý příspěvek >
Šedozelená voda, 22.6.2009
Dobry den pani Danielo.Tak voda se bohuzel stale nezmenila stale je zelena.Chloru je 1,5 Ph 7,5.Muzete mi prosim vas poradit co dal, jestli aplikovat savo, nebo modry blesk.Dekuji za odpoved Vitek
Šedozelená voda, 21.6.2009
Dobry den pani Danielo.A jakou davku?Vcera jsem jiz aplikova 2 lzice voda nadherna pruzracna a ma jiskru jenom ten nadeh zelene.
Kyselina sirova, 21.6.2009
Prosim o radu.Kdyz budu pouzivat kyselinu sirovou a modrou skalici, tak uz nemusim pouzivat jine pripravky (chlor?).A jak je to s davkovanim a jak casto mam 50m3 bazen, UV lampu a zastreseni.A s vodou mam stale problemi po aplikaci modre skalice voda... celý příspěvek >
Šedozelená voda, 20.6.2009
Zdravim pani Danielu.Muj problem ze sedozelenou vodou se nezmenil(tet uz se zelenou).Voda je ale pruzracna a cista az na tu nazelenalou barvu.Vcera odpoledne jsem jeste aplikoval mensi davku chlorsoku a dnes mi chlor vyskocil na 2 pote jsem trochu... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 19.6.2009
Dobry den zaujal me vas prispevek.Mam 50m3 bazen a stale take bojuji s kvalitou vody.Jak a kdy se prosim vas davkuje kiselina sirova?A musim k tem to slozkam (skalice, kiselina) pridavat jeste jine pripravky a zda je muzu zacit uzivat hned, nebo az... celý příspěvek >
Šedozelená voda, 19.6.2009
Dobry den vsem.Prosim vas vsechny o radu (reseni) Napustil jsem bazen z vodovodniho radu ca.50m3,po napusteni byla voda nazelenala (vetsi tvrdost vody) aplikoval jsem pripravek Azuro CA, po te jsem vyrovnal PH, voda zmodrala, pote jsem aplikoval... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika