Příspěvky uživatele - 48.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mountfield nebo přes internet?, 2.6.2009
S timto nazorem zase nesouhlasim, nebot,jak si kopi kvalitni sekacku, tak nahr.dily koupi v kazde prodejne se sekackama.Jak nuz, filtr,apod.
Kterou sekačku mám vybrat, 2.6.2009
Ja osobne se taky priklanim k motoru B+S.Americane za ty leta uz vychytali ruzne poruchy tohoto motoru.I vykon je na tu velikost vyborny.(velmi malo poruchove)
Křovinořez z Makra, 2.6.2009
Ja zase byt Vama, Osobne bych si zmeril otvor dory na rrojzubci, a v tesku si koupil kotoucovou pilu s SK platkama(priblizna cena jako trojzubec),nasadil na krovinorez(pozor na smer otaceni)a jel.Posece jakoukoliv travu, i ty male stromecky.Toto je... celý příspěvek >
Mountfield nebo přes internet?, 2.6.2009
Zalezi na co premyslite ji pouzivat.Ja osobne bych koupil pres internet, ale i s vyhazovanim do boku.Nevim z ktereho mesa jste, ale v Polsku(tet je dobry kurz)jsou kvalitni sekacky, ale kupovat v prodejnach, ne na stancich, a cenove az o 2-5 tisic... celý příspěvek >
300 000 metrů džungle, 30.5.2009
zase zalezi jestli je ta dzungle vase, nebo jste spravce.Doporucuji, co tu pisou kolegove, ale opet zalezi pouze na Vasim rozhodnuti.100 lidi 100 nazoru.Ja osobne bych zase koupil Traktor XX 220 HDE /TX122hydro.uz kvuli estetice pozemku.ale rychlost... celý příspěvek >
Jak čistíte po práci benzínovou sekačku?, 29.5.2009
Zdavim.Ja taky naklanim sekackuzboku, vzduchovym filtre nahoru, ale pozor nikcy neotacet vic nez asi 75 stupnu.potom muze olej natect tam kde nema.
Potreboval bych poradit s vyberem trakturku/sekacky, 29.5.2009
Vtomto ohledu vam asi nikdo neporadi.Kazdy ma svou pravduVse zalezi, jak vysokou travu jste schopen kosit, jakou pracnost chcete do toho vynalozi a hlavne jakou investici chcete vlozit.Ja osobne mam sekacku (pred3-ma roky koupena),s mulcovanim a... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 29.5.2009
Ja pro zmenu jsem mel taky tento problam s krovinorezem znacky STILS.At jsem delal co delal, stale mi po zahrati zastavoval.Potom jsem prisel na zavaduSpatne tesneni pod klikovkou.Je to za nadrzkou, ten krytekkde se toci klikovka pistu.Proste slaby... celý příspěvek >
Zahradni sekacka zastavuje, 29.5.2009
Tak cela tazrada byla ve svicci a v oleji.Svicka vypadala sice dobre, ale jak jsem ji dal do motoru, vynechavala.Vymenil jsem olej a tetka slape jak hodinky.Pro vsechny kdo by mnel podobny problem-pozor na olej! Muze vypadat dobre, ale ztati... celý příspěvek >
Zahradni sekacka zastavuje, 28.5.2009
Jo o tomto jsem taky myslel.Schvalne jsem vyhodil nuz a bylo to to same.(i kdyz se nabrousi nuz na opacne strane, nic se nedeje.Myslel jesm ale, ze nuz muze byt nesymetricky).Vyhodil jsem karbec projel komplet i plovak,,profouk vsechny privody... celý příspěvek >
Zahradni sekacka zastavuje, 28.5.2009
V karburatoru jsem byl je plovakovy.Vsechny trysky jsem profoukl.A tesneni pod karbcem je gumovy okrouzek.taky v poradku.Co dal?
Zahradni sekacka zastavuje, 27.5.2009
loni jse menil ten olej a o te svicce, normalne zhavi, ale je cerna.
Zahradni sekacka zastavuje, 27.5.2009
Mam rotacni benzinovou sekacku model-22865x50c s motorem briggs a stratton model-quantum 120000.Najednou se mi rapidne snizil vykon a pri studenem startu se dusi az vypne.Do zahrati musim mu pomahat syticem.Zkontroloval jsem svicku, tesneni,vse v... celý příspěvek >
Rotacni sekacka Vag, 27.5.2009
Koupil jsem rotacni sekacku v Polsku.Jela mi, az na male poruchy 3 roky.Nedavno se mi zacal stracet vykon.Nyni nastartuju a do 3 vterin se mi udusi, a vypne.Setkal se nekdo uz s touto poruchou?Tlaky dobre, svicka dobra, tesneni pod vyfuk a sani... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika