Příspěvky uživatele - 47.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Potůček v zimě, 11.5.2009
Co jsem o tom kdy slyšel (tedy to málo) tak se dělají po celém potůčku tůňky, ve kterých po vypnutí čerpadla voda zůstane... a tam se právě sázejí rostliny... podle mého asi jediné řešení, čerpadla v našem klimatu nemohou zůstávat v provozu... celý příspěvek >
Jezírko, 11.5.2009
Pokud Vám můžu poradit, čerpadlo nevypínejte... jezírková technika je stavěná na non-stop provoz... píšeme to tu všichni pořád a přesto se objevují příspěvky jako proč se mi netočí vrtulka v čerpadélku...
Skákání Koi kapru, 9.5.2009
To nejspíš ano, ale pokud rybky neprojevují žádné další příznaky (tedy jen skáčou) nepoužíval bych nic drastického a zůstal bych u toho solení o 0,1... To by mělo být pro laika, nebo i profi-chovatele, který ale nemá se solením zkušenosti dostatečně... celý příspěvek >
Pěna na vodě, 8.5.2009
já myslím, že nejde ani tolik o ty živočichy, jako o to, že je to prostě hnusný...
Odstranění kalu z jezírka, jak na to?, 7.5.2009
kousek nad... míněno pár cm, tak aby ta nádoba použitá pro filtr nepřetékala :-)
Odstranění kalu z jezírka, jak na to?, 7.5.2009
Podle mě hloubka nehraje roli, důležité je, aby byla vrchní okraj gravitačně napojené filtrace na úrovni hladiny jezírka nebo kousek nad... jde o princip spojených nádob...
Skákání Koi kapru, 6.5.2009
salinita 0,3 možná je, ale se zvyšováním po 24 h. o 0,1% nejvýš, možná jsem se špatně vyjádřil.
Odstranění kalu z jezírka, jak na to?, 6.5.2009
Ano, ale pouze za předpokladu, že bude čerpadlo pod úrovní hladiny jezírka. Čerpadla pro suchý provoz nejsou "samonasávací" takže do nich voda musí gravitačně přitéct. Tímhle ale ztratíte jednu výhodu. Gravitační zapojení se používá hlavně... celý příspěvek >
Odstranění kalu z jezírka, jak na to?, 6.5.2009
Můj názor je takový, že jsem se na gulu sám vykašlal a už toho rok lituji.
Skákání Koi kapru, 6.5.2009
zkuste si přečíst něco o Koi a ne učebnici z rybářské školy.
Kořenová čistička, 6.5.2009
Právě, mě se taky nikdy přezimovat hyacint nepodařilo :(. S těmi 250 odnožemi ano, ale v jeho normálním místě výskytu, u nás budete rád, když bude každá rostlinka mít odnož tak jednu...
Kořenová čistička, 6.5.2009
Vodní hyacint nevydrží přes zimu... při ceně nějaký 60,- za jednu rostlinku bych možná volil něco jiného, co nevymrzne... do filtrací se obecně hodně používá rákos a orobinec.
Skákání Koi kapru, 5.5.2009
Taky zapomínám, pokud máte ve filtraci zeolit nebo něco podobného na vázání ammoniaku je nutné při použití soli tenhle filtr odstavit, použitím soli se totiž ammoniak ze zeolitu uvolní.
Skákání Koi kapru, 5.5.2009 Obsahuje fotku
3kg na kubík? Já myslel, že se používá salinita tak 0,1% ne víc... Pokud tam dáte 3kg na kubík ryby umřou.
Cerpadlo pro koupaci jezirko, 4.5.2009
Standardem u nás v ČR jsou Oase Optimax nebo Messnery řady Eco X. Já sám bych doporučoval čerpadla od Evolution Aqua - Sequence. Tahle čerpadla se vyznačují tím, že jsou montována mimo nádrž (stejně jako bazénová) dokáží dopravit velké nečistoty do... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika