Příspěvky uživatele - 224.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přeroubování arónie, 3.3.2010
A nejlepší ze všeho je naroubovat na oskeruši. Pak začnou na zahradu chodit elfové. Vymyslel jsem nový název oskorušoaronie.
Přeroubování arónie, 3.3.2010
Já taky, jé ta je dobrá.
Nedostatek prvku - jakého?, 7.1.2010
Nic nepřidávat, jenom mulčovat kolem a do otravné trávy dejte jetel. Jetel potom mulčovat a zalévat kopřivou - dusík. Ke stromu kostival. Permakultura...
Muchovník - žloutnutí listů, 30.12.2009
Jasan nebo javor. Indiánské bobule. Mám amelanchier několik let a to sem ho ještě přesazoval.   Tento rok plodil pěkně. Mám ho u vody, občas přidám rašelinu.   Důležité je myslím z hlediska permakultury nenechávat... celý příspěvek >
Kroucená vrba, 3.8.2009
mila pavlo myslim si ze vrba v nadobe na terase vam zadnou radost delat nebude ja ji mam na zahrade v polostinu a druhou mam na slunci a delaji my samou radost musi se hodne zalevat potrebuje porad vlahu na podzim jsem ji uplne oholila zustali tam... celý příspěvek >
Oskeruše - zkušenosti s pěstováním, 18.6.2009
Všechno je to o tom, že asi pěstujete jenom oskeruši. Zkuste zasadit ke kmínku např meduňku nebo řebříček a potem se radujte.  Všimněte si, že stromy nerostou ze země jen tak bez ničeho z bylinného patra. Z mých zkušeností jsou pak přírůstky půl... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika