Příspěvky uživatele - 172.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nahéma, 24.6.2009
Takže ta moje Nahéma má dvě poupata, nevím, jestli je radši nemám uštípnout, když měla takový špatný start na jaře. Co myslíte? Protože tady už několik dnů urputně lije a lije, ta moje růžová zahrada dostává dost na frak. Jak jsem již několikrát... celý příspěvek >
Osobitá zahrada, 16.6.2009
Já už jsem to psala v jiném příspěvku, že nejsem technický typ, návody se mi zdají zdlouhavé a složité, takže foto nepřikládám a že jich mám. Já také ráda fotím růže s blízka, mám z nich větší radost, ale mám i pohledy do zahrady, jak se vyvíjela,... celý příspěvek >
Poznáte růže?, 16.6.2009
Maslím si, že by to mohl být Double Deliht, ale také by to mohl být Tourbilion, snad se to tak píše, začíná mi na zahradě zrovna rozkvétat. Mám i tu první růžičku, ve stromkové úpravě, špatně letos rozdýchla tu zimu a z korunky vyrazilo jenom jedno... celý příspěvek >
Osobitá zahrada, 10.6.2009
A hlavně v žádném případě nevytahovat řízek ze země a kontrolovat, jestli už má kořeny. Jak s ní hnete, narušíte kořenění a je po ní. Některé růže např. tzv. darované k svátku apod., co jsou holandské provenience ze skleníků občas zakoření, což se mi... celý příspěvek >
Nahéma, 26.5.2009
Já zalívám růže jenom když jsou nové, v prvním roce anebo když jsou vyjímečné hicy, řídím se radou Lily, protože když je rozmazlujete, utvroří jenom povrchové kořeny, ale když mají málo vody, naroste dlouhý kůlový kořen, který hledá vodu ve větších... celý příspěvek >
Nahéma, 26.5.2009
Takže hlásím úspěch, Nahému pustila lístky po celé délce výhonů, v nejvyšší části má asi 2 m, domluva pomohla. Nyní ji zase přemlouvám, aby aspoň jeden květ pustila, je totiž dost ve skluzu za ostatními růžemi. Pro paní Lili,    ... celý příspěvek >
Nahéma, 14.5.2009
Nahému jsem zakoupila u Starkla asi před třemi lety. Ze začátku nic moc, málo rostla, téměř nekvetla, občas skvrnitost, vloni se konečně ukázala, krásně kvetla a ta vůně. Mám ji na oblouku, kde asi není moc příjemně pro růže, ale kvetla. Letos se... celý příspěvek >
přesazení, 14.11.2008
Tak už je mám zasazené, sice mi pršelo na záda, byla už téměř tma, ale všechny jsou v zemi. Pan Šíp poslal některé ve II. jakosti, přitom jsou to krásné, urostlé sazenice, s perfektními kořeny, jak potom vypadají ty jeho I.... celý příspěvek >
přesazení - pro Evu, 10.11.2008
Ještě abych to upřesnila, že jsem přivezla růže z lesa. To sice ano, ale ty chudinky tam byly vyhozeny nějakým šikulou, co se nechtěl starat. Byly ostřihané až u kořene a kořeny osekány sekerou. Ale v tu chvíli jsem šla kolem já, jaký zázrak, a místo... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 3.11.2008
Také se přidávám, obešla jsem ten plácek s dřevitými pivoňkami, všechny mají nalité pupeny, ta co svěsila listy již v létě má sice jeden pupen, zato veliký. Ta co zahynula, odešla asi na trvalo, nikde ze země nic nečouhá. Takže snad se podařilo, mám... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 31.10.2008
Já bych ráda přiložila foto, přispívám občas i do diskuse o růžích,  fotek mám mraky, ale bohužel technika a logické myšlení prošly kolem mně a nezanechaly žádnou stopu, tudíž mě návody mnoho neříkají a ještě to zmenšování, chtělo by to někoho,... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 30.10.2008
Též mám několik dřevitých pivoněk, koupila jsem je v normálním květinářství s venkovní zahradou. Už se nebojím kouknout jim pod sukýnky na kořínky, všechny vypadaly moc dobře, přečetla jsem něco z literatury a podle toho se zachovala, dokonce v jedné... celý příspěvek >
přesazení - pro Evu, 30.10.2008
Pivoňky objednávám už několik let, pokud je máte na místě, kde se jim líbí, vykvete klidně už dalším rokem po zasazení, sice jedním, dvěma květy, ale aspoň vidíte, co jste si objednala. Nemá se prý nechávat pivoně prvním rokem kvést, aby zesílily... celý příspěvek >
přesazení - pro Evu, 29.10.2008
Dnes je u nás pěkně škaredě. Nízká oblačnost až na zemi, mrholí, vlezlá zima, takový nemrcoulovatý přísvit, nic se nechce dělat, to je nejlépe prohlížet fotky z léta, nebo let minulých a nejlépe z vlastní zahrady. Když tak koukám na ty smutné, černou... celý příspěvek >
La Reine Victoria, 23.10.2008
Dneska přinesla doručovatelka z pošty slibný balík-pytel plný růží. Přišly "Pelcovky" ze Sobotky. Už se nemohu dočkat, jak je půjdu sázet, ale nejdříve povinnosti a pak zábava. A to ještě čekám "Šípovky" ze Skaličan. Tam mám jenom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika