Příspěvky uživatele - 118.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké povolení je potřeba na čerpadlo?, 26.8.2015
No jáma v potoce bude dle mého názora vodní dílo povolované nikoli dle stavebního zákona, ale zákona o vodách.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 30.3.2015
dle info na webu Vari dotaci platí samo Vari, bez spolufinancování z dalších zdrojů. Takže spotřeba asi nebude smyslem akce...
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.3.2015
s dovolením se zapojím do diskuze: Účel ekodotace bude úplně jiný než ušetřit uživatelům peníze za PHM a zlepšit ekologii. V současné době je snaha dělat vše tzv. na spotřebu, tzn. v podobě, která nelze zcela servisovat doma a je závislá buď... celý příspěvek >
Jak je to se zobáky u slepica a výška plotu?, 27.8.2012
já měl problémy i s pletivem 150 cm,, přelétly i když měly zastřižené křídlo (samozřejmě je nutné zastřihávat pouze jedno). Při rekonstrukci plotu dostaly 180 cm a je klid.
Slepičky a dravci, 27.8.2012
pokud mají i nadále přežít ve volném prostoru (na louce), tak max. dohled pasáčka slepic. Nic jiného trvale dravci nezabrání od útoku. Nejrůznější plašiče jsou dle vlastní zkušenosti účinné jen krátce.
Dily na listovou sekacku - kde?, 10.8.2012
málo info pro radu. Pokud se jedná o novější stroj, tak v místě prodeje, pokud o starší, zkusil bych prodejny a opravny zemědělské techniky (např. Agrozet)
Jak obnovit trávník, 18.4.2012
asi tak. Tráva roste vždy a všude
Jak zorat pole ležící ladem?, 8.11.2010
s touto orbou si poradí vše, co je schopno normální orby...
Vápnění kmenu stromů, 3.11.2010
já to dělám kvůli zimním slunečným dnům, kdy nabílení kmenu (a třeba i silných větví) sníží jeho ohřev přes den a v noci, kdy je prudký pokles teplot nedochází k praskání vlivu mrazem v takové míře, jako když kmen je tmavý. Dále určitě nabílení... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 1.9.2010
starý dvoutakt - r.v. cca 70 léta (sekačka) 1:25 - dle návodu - special + modrý Mogul TSF či obdobný pro vysoké zatížení (motorové pily) nový dvoutakt - r.v. 2007 - 1: 40 - dle návodu, natural 95 + opět Mogul TSF Starou směs neřeším, benzin kupuji... celý příspěvek >
Odvětrání studny, 31.8.2010
škvíry bych nedělal, bude tam padat bordel a hmyzáci, co půjdou kolem :). Já to vyřešil jinak. V poklopu (jeden v celku, ne dva půlkruhy, ale to je jedno) jsem udělal díru na průměr trubky na okapový svod, kterou jsem opatřil kloboukem, aby do studny... celý příspěvek >
Jak vypadají Vaše brambory?, 17.8.2010
vzhledem k letošnímu počasí a částečně i loňskému by nebylo od věci navzdory agroenviro doporučením pěstovat brambory trochu ve svahu, brázdy po spádnici, aby brambory měly alespoň nějakou šanci přežít extrémy počasí.
Český výrobce motorů rotačních sekaček, 9.8.2010
nikdo nechce životnost 50 let, ale dvacet let by zvládnout mohly bez problémů. Vemte si takový MF, PF, starý rotaxy - vše motory staré desítky let a jezdí dodnes s minimálními náklady
Český výrobce motorů rotačních sekaček, 9.8.2010
ano, upsal jsem se v názvu. Byla to jednobubnovka od Jikovu, ale nejnemovala se Líza. Za zbytkem si stojím.
Mandelinka a brambory, 6.8.2010
ruční sběr je možný, pokud člověk nepěstuje brambory na ploše v řádech ha a pokud se sběrem začne včas, tj. co nejdříve po náletu brouků. Pokud si někdo na mandelinku vzpomene prvně na konci července nebo náhodou v srpnu, když jde kolem brambor, tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika