Příspěvky uživatele - 207.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bifteková rajčata, 24.8.2014
PRO MISTR BIGGG: mela jem letos Herodesa, protoze se mi líbil název a byla/ ta rajcata/ obrovska, tvarem nako bejčáci, tenkou slupku a nebyla 2-3 na keříku, ale pořad dozrávají další. Nepraskají a nejsou kyselá, jsou nadherne vychucená, ale do... celý příspěvek >
Opadávají květy višně, 8.3.2014
 Koupili jsme zahradu, kde je m.j. i višnička, nizounký 60 cm kmínek a hodně rozvětvěná korunka, stromeček je úhledný, nepřerostlý, asi 2 m a přiměřeně kvete. Je mu cca 10 let a nestříháme ho - to nám řekl prodávající. Ale - nakvete nádherně a... celý příspěvek >
Špičaté zelí, 1.3.2014
Špičaté zelí pěstuji 3-4 roky a jsem s ním maximálně spokojená.Je křehké, označuje se jako "salátové" a seji to nejrannější a polorané, které vydrží až do podzimu. Sice některé nakonec praskne, ale nehnije a má stále jemnou nasládlou chuť bez tvrdých... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
O nic jste nepřišla. Já jsem je měla, mohutné houští zahlušilo vše v dosahu, rajčátek hodně,  veliká jako rybíz - to jsem předpokládala, ale chuť špatná, nahořklá. Už je nechci.
Černí broučci v kočičí srsti, 29.11.2013
Teda, naše kočka ani pes to zatím nemají, ale jak to tak čtu, tak jsem se začala škrabat taky.
Zazimování hortenzie, 11.10.2013
Hnojit musíte hnojivem na hortensie, ony mají rády trochu kyselejší půdu. O tom stříhání- prostě zkuste nestříhat. Ony vykvetou i ty, co se stříhat mají, i když méně, nebo se zeptejte majitele který Vám odkopek věnoval. Já je množím v červnu... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 9.10.2013
Koupila jsem ji od Starkla,  už třetí-čtvrtý rok je jako proutek. o kvetení ani řeč... takže čekám
Bramborová nať, 9.10.2013
Dobře znám... tzv. naťovky jsme už také měli, výška -více než 2 m a dole téměř nic. Příště osvědčené semeno/ hlízy/ bylo bez problémů. Odradilo mne to na několik let od nových odrůd, teď je opatrně zkouším. Bohužel nevím, co to bylo původně za... celý příspěvek >
Kdy je nejlepší doba k sadbě brambor, 4.10.2013
Přesně tím samým se chci pochlubit. Zbyly brambory a kus zahrady, tak jsme je koncem července zasadili a pak jsme na ně pozapomněli a plevel bujel...20 září jsme vykopali brambory 4-5 v důlku, jenom veliké, drobné vůbec nebyly, největší měla... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 4.10.2013
Acorn mají v aev-vs. Já jsem je měla letos, ale nic moc, pečené se s Hokkaido srovnat chuťově nedají. Jo, stojí 3 semena 30 korun, já sem je měla někde z Itálie, výdaje raději nepočítám.
Už jsme sklidili nepaličák, 1.7.2013
Jednak byl polehlý, jako cibule a jednak obvodové stružky normálně velké, ale vnitřní obrovské, takže ty obvodové se ztrácejí a z některých středových stroužků už jako kdyby vyrůstal nový pupen. Navíc povleklé hnědou snad shnilou blankou, která... celý příspěvek >
Faves a fazole, 15.6.2013
Bob zahradní pěstuji už několik let, letos jsem měla i z venku.Ty jsou skorší, nižší a mají víc květů. Bohužel zatím květy odpadávají - jako neopylené, tak uvidíme jak dál. Jinak zelené lusky - tedy semena z nich jsou senzační na polévku, i jsem... celý příspěvek >
Krev uvnitř vajíčka, 5.6.2013
Záleží na tom, jestli máte kohouta - bývá to zárodečný terčík, ale to je jen jako špendlíková hlavička. Jinak vím už jen o jedné příčině a tou je drůbeží pseudomor.Měla jsem vloni totéž u jedné slepice, která posléze dostala torticollis -... celý příspěvek >
Krmna repa, 2.6.2013
Nám zbylo na poli cca 50 řep z 500, něco bylo podjeté takovým tunýlkem těsně pod povrchem a něco zmizelo úplně. Kukuřice je pečlivě zakrácená a udržována ve výšce s povrchem půdy - stopy po srnkách, Fazole :- chvíli jsem přemýšlela, že jsme... celý příspěvek >
Co se děje s rajčatami, 2.6.2013
Jsem na tom podobně. Čučí, šklíbí se. Zajímavé je, že rajčata vysazená na záhon pro nadbytečnost v polovině dubna nejenže nezmrzla, ale jsou nádherná, tmavězelená a zdravá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika