Příspěvky uživatele - 178.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez marunaka, 5.11.2009
Zdravím Michale, je mi milí Váš názor o patriotismu ale moc ho nechápu, polovina možná i víc součástek bude stejně made in china... Tomáš
Křovinořez marunaka, 5.11.2009
Zdravím, mám ho druhým rokem a jsem spokojen. Budete-li s ním sekat stále naplno - čili držet plyn na ex bude to v poho. 4takt totiž hůře nabýhá do otáček, ale krouťák to špatnej nemá. Spotřeba mi starost nedělá, panč je na přijatelné úrovni i když... celý příspěvek >
Husqvarna R152 SVH nebo něco jiného?, 9.10.2009
No to máte pravdu, ale s mojí Stigou posekám i 3 tejdny vysokou trávu a koš nabouchám až po vrch i po dešti. Dosti se divím zakladateli vlákna, že i přes to že v minulosti sekal se Stigou najednou zvolil tuhletu potvoru. Ještěže jsem se já pro ni... celý příspěvek >
Křovinořezy Jonsered, 9.9.2009
OOO jak jsem rád, že jsem pro potřeby své 2300m velké zahrady a otcových 1000m koupil Marunaku se 4taktem od Hondy. Ano není to na profi práce. Ale zcela jistě zvládne nejvyšší hobby zařazení a hlavně nemusím se bát blbýho míchání jako u motorovky. A... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 31.7.2009
Přesně toto je důvod proč jsem koupil Stigu 53 turbo s Hondou. Mf nemusí být blbej, ale porovnával jsem sekačky rok, než jsem se rozhodl pro koupi. a za stejný parametry ušetřit je myslím dobrý. Navíc s tím zinkovaným šasi se nemusím bát to stříkat... celý příspěvek >
Zkušenosti s Yard-man 6021 SPK, motor kawasaki 180, 16.6.2009
Přemýšlel jsem kdysi o ní, ale jelikož se hodně tady na fórech psalo, že není zrovna optimální ve sběru, zvolil jsem nakonec Stigu. Jinak je prý velmi dobrá v mulčování aspoň co jsem slyšel.-.-
Stiga 53S - naplnění koše, 11.6.2009
Tak jsem dneska prubl Stigu nacca 2-3 týdny staré trávě 5 minut po hodinovém dešti na prostřední výšku. Naprostá spokojenost. Pokaždé to nabouchalo koš až nahoru. Fakt super Tak jen tak kdyby náhodou někdo řešil problém (stejně jako já) jakou... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 3.6.2009
Dobrý, mám taky Marunaku od Garlandu ale 4takt s Hondou a kupoval jsem v obchodě. Bylo to vše ale v Garland krabici. Musím říct, že až na vlemi tvrdý plyn, ze kterýho za chvilku bolí prsty mi přijde super. Strunovou hlavu nevím jestli mám stejnou... celý příspěvek >
Stiga 53S - naplnění koše, 28.5.2009
Hodně zvláštní, mám Stigu 53 S turbo s hondou 160 cca měsíc a jsem překvapen jak umí koš nabouchat. Sekal jsem jak trávu 40cm vysokou tak 10cm vysokou a plní fantasticky. Tomáš
Travní sekačka StigaTurbo 50 S nebo Stiga Turbo 53 S, 22.5.2009
Zdravím EDO, minulej týden jsem řešil to stejné a vybral 53 s Hondou. Důvod - pro mě to byl vyšší krouťák u Hondy. Zároveň mě překvapil i výrazně nižžší hluk u Hondy, Brigse znám z weibanga. Ty nárazy, tam opravdu nevím, páč tohle si prostě... celý příspěvek >
Sekačky Stiga - vaše zkušenosti, 15.5.2009
V diskuzi o Husqvarna R 52 S jsem celkem podrobně popsal nadšení z týden staré 53 s Turbou s Hondou, tak mrkněte. Tomáš
Husqvarna R 52 S, 15.5.2009
Dobrý den, GCV 160 je 4 takt. Řádkování asi ne, jelikož výhoz je jen vzadu. Mě ale tohle netrápí, jelikož jsem jednou sbíral trávu ze svýho 2500m pozemku a vím že už bych to nikdy dělat nechtěl :D. Je fakt, že tehdy byla hodně přerostlá, ale i tak.... celý příspěvek >
Husqvarna R 52 S, 14.5.2009
Dobrý den, tento týden jsem se stal šťastným majitelem Stiga 53 s turbo. Pozemek mám cca 2500m a včera jsem s tím prvně sekal. Rok jsem vybíral sekačku až mě to přestalo bavit a koupil jsem Stigu s hondou 160.  Řešil jsem přesně to co vy,... celý příspěvek >
Rychlost pojezdu, 14.5.2009
No krokotachometr sice nemám, ale řekl bych že ta rychlost je cca tak 3km/h. Jinak ale jak píšete se jedná dle mého názoru po posekání 2000 m o jedinou slabinu.
Rychlost pojezdu, 13.5.2009
Zajímalo by mě kde se to seřizuje, panč jsem to zkoušel na spojce těch dvou bowdenů a je to ZCELA bez výsledku. Sice se lanko více napnulo, ale sekačka rychleji nejede... Díky za radu
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika