Příspěvky uživatele - 102.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu, 6.5.2010
moc děkuji takže nechám jen jeden šlahoun a ostatní bez milosti vylomit a co ten terminál nechat nebo zalomit když bude ve výšce jakou potřebuji děkuji Iva
Prosím o radu, 3.5.2010
mám révu 2rokem a potřebuji poradit jak postupovat abych měla pěkné hlavy jak to vídám na vinici moc děkuji Iva
Škůdce?, 27.2.2010
no bylo to jako by ty kvítky něco ukouslo
Škůdce?, 24.2.2010
vloni mi krásně kvetla réva, ale pak mi kvítky "něco sežralo"takže z úrody nebylo nic mohl by mi prosím někdo poradit co s tím aby se to letos nestalo postřik?ale jaký děkuji za odpověď
Šlahouny révy, 7.6.2009
na vinici bych si asi nevydělala ani na slanou vodu z těch zálistků už to nepokvete?mě se zdá že se to vyvíjí na hrozen(někde)mám to taky vyštípat?
Šlahouny révy, 7.6.2009
moc děkuji jdu to teda zkusit
Šlahouny révy, 7.6.2009
můžu už začít zkracovat šlahouny nebo mám počkat ve skleníku se mi réva hodně rozdivočila a nevím co s tím a když tak za kterým hroznem, těch je taky hodně.moc moc děkuji za případnou odpověď s pozdravem začátečnice
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika