Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 14.7.2011
Ano v této chvíli (s ohledem na barvu směsi), to je nepodstatné. Podstatné je, že seřízení sedělo pouze a jenom na palivo od prodejce! Pro JS : Ano, problém se projevil ihned po doplnění mnou namíchaného benzínu. To je to podstatné a základ... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
Nejde o reakce olejů, jde o barvu směsi a tu jsem nyní udělal, CINOL 2TC + 0,5 litr NA 95 a barva je mírně do zelena, nikoliv však jako z olejů HQ, či plné syntetiky STIHL. Seřízení od výrobce musí "sedět", jinak by Colibřík nešel na palivo... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
To OMV by nemělo být špatné, ale... Barvu jste viděl v odměrce? Dostal jsem litr Cinolu 2TC na odzkoušení, ale zatím jsem ho nemíchal. Trochu nerozumím té nádobce, chcete říct, že nádobka má rysku na olej podle poměru a horní rysku na benzín? Fakt... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
Zdravím, směs má vždy barvu podobnou použitému oleji. U Garden 2T by správně složená směs měla být opravdu do zelena a to dost výrazně. Poměr 1:50 odpovídá množství 1 litr oleje na 50 litrů paliva, tedy 1 dcl oleje na 5 litrů paliva. Vámi popsaná... celý příspěvek >
Křovinořez do 10.000,- Kč, 10.7.2011
Vždy mne pobaví zmínka o e-shopových cenách. A víte proč? Nebýt e-shopů vznikalo by tu možná o polovinu dotazů méně! "Kolik mám dávat a jaké vazeliny do úhlového převodu vyžínače, na co jsou ty dírky v tom plechu před řidítky u vyžínače, dává se... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 9.7.2011
otáčky snímané na kabelu se dají přečíst i na jednoválci? Dokonce i vynásobit na víceválci? Aha, takže když mi otáčkoměr na SOLO Twin ukazuje 2200 otáček na pravém válci, je to vlastně 4 400 otáček motoru? Ne? Nebo jak to vlastně je? A ty samé otáčky... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 9.7.2011
Nejsem "dráteník", ale např. u toho mého přepnut do režimu 4T dává u 2T hausnumera a naopak. Oddělené režimy jsou většinou u nich patrné na první pohled dvěma "tlačítky" pod displejem. Další znak je v klidovém režimu hodnota počtu... celý příspěvek >
Křovinořez do 10.000,- Kč, 9.7.2011
Ano, je to sice novinka, ale s osvědčeným "dosekávacím" motorem HONDA GX 35 a i ostatní díly jsou mi celkem povědomé. Vámi uváděná cena je sice trochu vyšší než je na webu výrobce (8.990), což ale může být zapříčiněno prodejcem. Škoda jen,... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 9.7.2011
Ano, protože LV 2-3 je určen do převodovek s nižším tlakem a zatížením. Kuchyňské stroje, ložiska jízdních kol..., maximální krátkodobá teplota je vyšší.
Sekačku Viking?, 8.7.2011
Viking MB 555 r.v. 2000. Zatím jsem na něj víc jak výměna oleje a vzduchového filtru nesáhl (tedy mimo výměny unašeče způsobené nárazem nože na zarostlý kus 18ky roksoru v trávě). A to neseká jen mou zahradu! Ptáte se ze značek sekaček na... celý příspěvek >
Křovinořez do 10.000,- Kč, 8.7.2011
Dobrý večer. Osobně na takovou práci mohu doporučit SOLO 137 SB (36,5 cm3 ; 1,5 kW), s trojcípem a strunovou hlavou, samozřejmě dodávaný s obouramenným popruhem. Případně Dolmar MS 330 U (33 cm3 ; 1,0 kW) s čtyřbřitem a taktéž s obouramenným... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 8.7.2011
To je fajn ta cena. Jen nevím zda s takovým multimetrem změříte otáčky 2 taktu? Já jsem na takový zatím nenarazil a to ho sháním už několik let. Ano za 5000 jsou, ale za 1000 jsem zatím žádný nesehnal. Navíc pokud je dělán pro HQ, bude nejspíš... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 8.7.2011
On se nebojí, jemu měří i nyní a to už to je dva roky po napsání příspěvku
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 8.7.2011
Mazací tuk LV 2-3 není určen do převodovek křovinořezů! Na trhu je dostatek jiných tuků, určených pro tyto převody. Teploty zde dosahují trochu výše než 120°C.
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 6.7.2011
Zdravím F.O. 142 SB je farma se sníženým výkonem motoru, trubkou menšího průměru (28mm x 30 mm), bez "tunelu" a jiným typem převodu.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika