Příspěvky uživatele - 48.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ošetřit půdu po vytrhání plevele, 22.8.2014
Mechanicky jsem odstranil na předzahrádce všechen plevel a náletové dřeviny a rád bych toto dílo zkázy ještě posichroval nějakou chemií, ale jak si pročítám zdejší příspěvky asi jsem měl nejdříve aplikovat nějaký totální herbicid a pak to všechno... celý příspěvek >
Poznáte druh, prosím?, 15.9.2012
To je co? Jaký to má tedy význam?
Poznáte druh, prosím?, 15.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěli bychom vás poprosit o radu, zda nevíte o jaký druh se jedná na fotce? Jak s ním zacházet, co se smí a co ne, co je dobré dělat a nedělat? Dostali jsme jej od známých, přes zimu schovávali a na jaře zas ven, ale teď už nám... celý příspěvek >
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 19.5.2012
Videl bych to na nejakou chybu pri zakladani. Jak vysokou vrstvu ornice jste daval? Jake je podlozi? Sundal bych vysku na cca 2cm, projel to jeste jednou nozovym vertikutatorem s malym zaberem do pudy. Nasledne vertikutacnimi dratky odstranil... celý příspěvek >
Mušky v nové hlíně pro pokojové rostliny, 13.2.2012
Já koupila smutnice s Calamondinem v "akci. Než mi příjde dursban tyčinky, tak jsem asi před hodkou postříkala zvrchu zeminu a kůru leskem na kytky.Zatím nevidím žádné mušky. Nevím co na to kytka:-)
Klívie, 13.2.2012 Obsahuje fotku
Zdravím Klívii mám pár let, vždy kvete, zrovna ted:-).Dokonce poprvé, když jsem jí už větší dostala, byla na přezimování v autoservisu u manžela, kde měla dva stvoly květů, bylo tam chladno a špatný vzduch, a dan za to byla- plno... celý příspěvek >
Šípkovica ako ma to, 3.2.2012
Dobrý den, jak dlouho jste prosím nechával kvasit to víno? Právě na něj jdu, tak jen abych věděl. Díky, Michal hasmic@post.cz
Kysané zelí, 19.12.2011
Jde o typický jev, kdy vzduch v nádobě nemá čístý vyrovnávací kanálek s vnějším prostředím.Každá nádoba by měla mít ve svém víku malý otvor, velikosti špendlíkové hlavičky.Tímto maličkým otvůrkem se vzrovnávají tlaky v nádobě a nevadí ani kvašení a... celý příspěvek >
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 21.8.2011 Obsahuje fotku
Zde přikládáme další foto.
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 21.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěli bychom vás poprosit o radu, co s naším Javorem. Už asi dva měsice mu žloutnou a usychají listy, opadávají a větve pomalu zasychají. Na jaře jsme na kmínku (cca 2cm nad zemí) nalezli prasklou kůru.která se pomalu zatáhla-nevíme zda... celý příspěvek >
Nemocný ořech?, 12.9.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos jsme dostali od dědy stromek, zasadili, zalévali.. Nevíte náhodou někdo, jestli je stromek nějak napadený a o co by se mohlo jednat? Moc předem děkuji za příspěvky.
Jaké elektrické plotové nůžky na živý plot?, 10.9.2010
Dobrý den, prosím Vás o radu, jaké bych si měl pořídit elektrické plotové nůžky na zhruba 20-25 m živého plotu. Jaký záběr, odstup nožů, výkon, hmotnost a.t.d. S jakým výrobcem máte zkušenosti (gardena, bosch,wolf-garten, al-ko... celý příspěvek >
Jak ochránit díru?, 8.6.2010
Mravenci nemají rádi levanduli, takže pokud se jim udělá nějaká vonná terapie, měli by opustit strom. Ke stromu-pokud je dřevo měkké ztrouchnivělé, doporučuji vydlabat a dutinu pečlivě vyčistit - zdroj vlhkosti a natřít přípravkem proti dřevokazným... celý příspěvek >
Neznámý listnáč, 2.6.2010
Omluovám se za překlep, je to už nějaký pátek, co jsem ze školy venku. Beztrnné odrůdy se vysazují hlavně z bezpečnostních důvodů.Když si představíte 15 cm dlouhá a ještě větvený trn, není to nic bezpečného, stačí se jenom otřít o strom a poranění... celý příspěvek >
Neznámý listnáč, 2.6.2010
Dnes se již téměř nevysazují odrůdy s trny, ale beztrnné, např. kultivar,,Intermis",ale při přesevu se mohou trny objevit. L.D.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika