Příspěvky uživatele - 167.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zkrátit thujky, 7.10.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám řadu asi 50 ks thují už vysokých asi 1,8 m, rostou 3 rokem a chtěl bych zakrátit vršky, aby zhousty, nevím zda v tomto datu v polovině října to není pozdě, a zda nemám nechat zastřihnutí až na jaro. děkuji za... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.6.2009
Nemáme Vladimíre žádné domácí zvířátko, bydlíme ve městě v paneláku a prcovně jsme hodně vytížení a děti už dospělý, prostě to nejde.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 2.6.2009
Garden dream
Pochlubte se svojí zahrádkou, 2.6.2009
Máte to pěkný a taktéž razím filozofii, že každý strůjce svého štěstí a každý jede dle svého gusta já jsem rád pro tyhle fotky, že alespoň pro mě to je něco jako zdroj inspirace. Pokusím se tady dát alespoň odkaz na nějaký video z naší venkovské... celý příspěvek >
Pochlubte se svýmy altány, 2.6.2009 Obsahuje fotku
Náš altán
Araucaria blahocet, 2.6.2009
Dobrý den, pořídil jsem si tento krásný jehličnan na sklonku minulého roku asi 60 cm vysoký, přezimovat jsme ho dali na půdu, stále přes zimu měl krásnou zelenou barvu, na jaře jsme ho dali ven a sice na otevřenou nechráněnou terasu a začíná hodně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika