Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trsy plesnivých a hnijících plodů, 22.8.2023
Prosím o odpověď.Ještě nezralé švestky po trsech plesniví, ty které zůstávají jsou červavé.Proti pilatce jsem stříkala, jde o nemoc stromu?
Cibule šalotka ze semen, 22.1.2021
Mám dotaz, jak přdpěstovat šalotku?Vloni jsem předpěstovala Globo a byla vynikající.
Hrozen a zmněněné bobulky, 31.7.2020
Opět jeden laik.Nevím co mám za odrůdu, mám jen jednu sazenici 2.rok.Ošetřuji, vylamuji, zakracuji.Ale nyní na hroznech-bobulky hustě, vypadají bohatě co do počtu bobulí, se objevují bobulky ztmavlé a sušší.Do zrání má ještě daleko, ale mám obavy,... celý příspěvek >
Jak se zbavit svilušek ve skleníku?, 13.7.2020
Asi svilušky mi likvidují okurky hadovky. Chci zkusit zasadit ještě nové. Jak předejít popásajím sviluškám? Co je třeba ve skleníku udělat? Prosím, poraďte: M.
Okurky hadovky ve skleníku, 11.7.2020
Je možné okurky přelít? Nedaří se jim, listy mají kropenaté jako při svilušce, stříkala jsem vším možným, sviluška, plíseň,nedostatek železa.Hnojeno zpočátku slepičáky, pak cererit a nakonec krystalon.Plody nějaké mají, ale listy nevypadají jak by... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 8.7.2020
Také letos pěstuji cibuli Globo.Z počátku trochu piplačka.Sela jsem v únoru do truhlíku.Vylezly slabouznké nitě, ale s láskou jsem dál ošetřovala.V dubnu jsem celý truhlík přenesla do skleníku a podle teploty takrývala netkankou.Rostlinky krásně... celý příspěvek >
Neználek prosí o radu, 13.6.2020
Mám druhá rok jednu sazenici vinné révy.Je krásně rozrostlá, má nasazeno hodně hrozínků.Nejsem žádný velký pěstitel, mám toto jen pro trochu zobání a zastínění od sousedů.Pěstuji na kari siti..Výhony jsou hedně dlouhé za posledním hrozínkem a tudíž... celý příspěvek >
Salátová okurka Pony F1 - pěstování, 30.4.2020
Prosím o radu.Mám okurku Pony F1.I vloni jsem měla tyto malé salátovky.Známý mi řekl, že musím vyštipovat zálistky, aby se rostlina nevysilovala.Jeli to pravda, poraďte jak, aby byla úroda ale rostlina nechátrala.Děkuji předem za odpověď.Markéta.
Okurka salátová Ofelie F1, 14.6.2019
A jak často je třeba přihnojovat?Ředěné slepičáky, Kristalon,Cererit?Prosím, poraďte.Markéta.
Okurka salátová Ofelie F1, 14.6.2019
Prosím, první rok mám polykarbonátový skleník a v něm 2 sazenice hadovky Ofelie F1.Roste bujně, ale okurčátka žloutnou-některá.Proč a co s tím?
Ještě jednou poraněné plůdky jablek Hana, 26.5.2019
Prosím o radu, co mi ničí plůdky jabloně Hana?
Pokoucená cibule, 26.5.2019
Prosím, jak zachráním cibuli, začala se kroutit nať.Bohužel jsem cibuli po výsadbě nezakryla a květilka se do toho dala.Určitě existuje nějaký prostředek na záchranu.Moc děkuji.Markéta.
Vykousané plůdky, 25.5.2019
Prosím o odpověď a radu.Malé plůdky jablíček jsou některé jakoby nakousané.Kroupy nebyly, tak nevím, co to způsobuje.Je to letní Hana a nerada bych o jablka přišla.Děkuji z odpověď.Markéta.
Mšice na meruňce, 13.5.2019
Dobrý den, listy meruňky na koncích větví se kroutí a po rozvinutí je vidět zřejmě mšice.Čim postříkat nyní celý strom?Prosím poraďte.Meruňka je 3.rokem a má pár plůdků, abych je nezničila.Děkuji.M.
Napadený Buxus, 8.5.2018
Něco napadlo buxus-okousané listy a pavučinky.Co to je a co proti tomu?Děkuji za radu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika