Příspěvky uživatele - 48.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Na ochranu malých stromků je vhodné drůbeží pletiv, 14.11.2009
Toto zabaleni do drubeziho pletiva jsem kdysi udelal, ale bylo mi to na 2 veci.Hryzci si to prelezli a stromky pekne podryli
Čím čistit karburátor?, 14.11.2009
To zanaseni bilou srazeninou, neni bioprisada, ale leptajici guma menbrany benzinem.podle me uvahy, menbrana ma malou prasklinu-falesny vzduch.zivotnost menbrany je zhruba 2 roky.Mozno zjistit na testech.
Plotostrih HS 450/4 - motor, 14.11.2009
konkretne nuna vymena rotoru
Plotostrih HS 450/4 - motor, 14.11.2009
Koupil jsem si elektricke nuzky na zivy plot HS 450/4 jela predtim dobre, ale nyni mi vyhorel motor.Nevi nekdo kde by se mohl sehnat nahradni?B prijatelne cenove skupine?Poradte.
Odstepky z vinne revy, 28.6.2009
Prosim Vas.Jde rozmnozit hrozno, jako angrest, nebo cerveny rybiz tim, ze se vetvicka zakope a ona si udela koren?Pokud ano skuste mi poradit co, jak a kdy.Predem dik
Al-ko sekačka, 25.6.2009
asi mohu poradit.Alko totiz vyrabi sekacky, ale bez skusenosti.Skuste vymenit zaci nuz za sberaci nuz a meli byste mit po problemu.kolega ho ma a slape bez zavad.Je to ten sberaci nuz, ohnuty se zarezy.
Křovinořez Dolmar MS 4010, 22.6.2009
I strednevykonny krovivorez ti pilku utahne
Krovinorez, 22.6.2009
Mel jse tuto skusenost u mamky.Poradim.nedej na reci servisaku.rozdelej si hlavu, mas urcite slepeny pistni krouzek.Vytahni si opatrne pist a jehlou pomalicku odlupuj pistni krouzek.Jak se povoli, taksi ho opatrne vytahni, procisti drazku,... celý příspěvek >
Žací nůž na křovinořez, 22.6.2009
Opet doporucuji, nez trojzubec, koupit v Tesku kotoucovou pilku s SK platky, dodelat si vymezovaci krouzek,(u soustruznika to mate za sparty)A vite, ze to mate skoro dozivotne.(nemusite stale brousit)V soucasne dobe kotouc v Tesku stoji o tlousce... celý příspěvek >
Elektrická sekačka s pojezdem, 22.6.2009
Protti gustu zadny disputat.I ja se osobne priklanim k benzinu.Jak pisete nemate velkou plochu a v dnesni dobe alko je na stejne cenove urovni, ja elektricka.Vemte si ale pozdejsi naklady a fakturu za elektrinu, Zjistite,ze i kdyby benzinak byl... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 22.6.2009
Zase moje skusenost, motor ma uz skoro kazda sekacka B+S.Co se tyce sasi schvalne se vyrabi, aby se Vam pokazila.Srouby jsou tak mekke, ze sotva 1 sezonu nevydrzi.Servis -7-milety je pouze na motor, kdyz neco jineho reklavujete, tak podle nich je vse... celý příspěvek >
Aditiva do mazacích olejů, 16.6.2009
Zase z praxe, zadrel se mi krovinorez.Pomalu rozebral, nalel aditivum a pomalu rozhybal.Krovinorez mi jeste potom jej celou sezonu.Az se uplne rozpad.Matce mounfild chtel nauctovat novy motor, pro udajne zadreni, ja ho rozebral, zjistil jsem poze... celý příspěvek >
Sekačka bez oleje, 11.6.2009
toto se mi stalo nedavno.Sekacka zacla ztacet vykon a nakonec se uplne zastavila.Tady mi radili o moznem podfouknuti, atd.,Vsechno jsem prokontroloval, potom vymenil olej, po 20-ti minutach provozu opet vymenil a tet slape jak hodinky.
Vřetenové sekačky, 7.6.2009
to uz doporucuji - Robomow RL 550 Robotická kosačka
Vřetenové sekačky, 7.6.2009
Vretenove sekacky jsou urcene pro radne pestovanou travu.Na hristich.golfove hriste a vsude tam, kde se pestuje anglicky travnik.Velky problem ma, kdyzjy pritomny krtek, nebo hrabos.Normalni travu Van posece s problemama.Pozdeji Vam reklamaci... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika