Příspěvky uživatele - 171.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň, 17.7.2008
Dobrý den, moc děkuji za rady, já úplně zapoměla napsat, že jak byl ten silný vítr, spadla nám větev na skleník a rozbila skla podél kamenné stěny(po té se  táhne víno)opravit to nemůžem, to by jsme vše zničily, tak že mi na víno pršelo ale už... celý příspěvek >
Plíseň, 17.7.2008
Dobrý den, prosím o radu, psala jsem už k postřikům ale nikdo se neozval. Na vínu ve skleníku se objevila plíseň, na plodech. Ještě zdaleka nedozrává, máme vždy ke sklizni až tak v září. Zatím jsou plody lehce našedlé(povlak), trsy co byli plně... celý příspěvek >
Ještě k míchání postřiků, 16.7.2008
Dobrý den, prosím o radu, ve skleníku se mi na vínu objevila plíseň, některé trsy jsou už celé šedé, ty jsem hned ostříhala a pak na některých je chycených jen pár plodů, nevím si s tím rady, doma mám Dithane a Kuprikol, nikdy jsem víno nestříkala,... celý příspěvek >
Źloutnutí a opadávání nových plodů na paprice, 15.7.2008
Dobrý den, koukám že se na tento říspěvek nikdo neozval ale mám stejný problém:(papriky krásně kvetou, pak nasadí na plod a za pár dní stopka zežloutne a odpadne... některé plody drží ale moc nenabírají na velikosti, jsou jen tak v průměru 3-4cm... celý příspěvek >
růže z Losin, 23.6.2008
Dobrý den, jůůů, tak to já bydlím kousek od ní a tak se tam budu muset mrknout.) Snad se mi podaří někoho ukecat na pár řízků, škoda že nebudu mít foťák, až příští týden ve čtvrtek, tak bych když tak dodala foto, jestli je o ona:)
Choroba sazenic rajčat při předpěstování, 3.6.2008
Moc děkuji, hned to okouknu, snad odpověď najdu. Ještě mě tak napadlo, jestli by to mohlo být třeba z přemokření a nebo z hnojení. Zalévám teda tak nějak normálně ale před pár dny jsem dala trochu výluhu ze slepičinců asi tak hrnek na konev vody. Tak... celý příspěvek >
Choroba sazenic rajčat při předpěstování, 3.6.2008
Dobrý večer, moc děkuji za odpověď:)vyštipuji:)no jsem o něco výš, podhůří jeseníků, tak že jsem sázela některá ven a pár dávám do skleníku jako záchranu. Sázím vždy ven i do skleníku až po zmrzlých... nechápu co to je, letos poprvé se to objevilo:(
Choroba sazenic rajčat při předpěstování, 3.6.2008
Tak mi to hodilo příspěvek o patro výš...
Choroba rajčat, 3.6.2008
Dobrý večer, rajčata ve skleníku mi krásně začala růst ale najednou se začaly vrcholky jakoby kroutit(asi tak 10cm od vrchu dolů)celkově jsou velké asi 50-60cm, nenašla jsem žádného škůdce.  Nevím co by to mohlo být, tohle se stalo poprvé.... celý příspěvek >
žluté tečky, 3.6.2008
Dobrý den, tak se opět hlásím, těch teček je stále více ale spíše píšu kvůli růžičce s padlím. Nevím si už rady, mám asi 4postřiky na padlí ale vůbec to nepomohlo. Opět se rozjelo jak na první fotce. Květy se zkroutily, opět je vše bílé, tenkrát jsem... celý příspěvek >
Jahody, 1.6.2008
Jo a ještě jsem zapoměla napsat, že jsem je brala v zahradnictví a když jsem se ptala na odrůdu, tak mi řekly, že jsou to velkoplodé...
Jahody, 1.6.2008
Dobrý den, prosím o radu. Mám jahody třetím rokem. Prvních pár rostlinek nakoupených na jaře byli v pohodě, nechala jsem je na odnože a pak z nich založila nové na podzim. A ty se pěkně chytly, jenže mi jak loni, tak letos stále už od jara... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 29.5.2008
Dobrý den, moc děkuji za odpověď:)no potřik nepomáhal na mšice, stále se tam ukazovali. Přípravků mám doma více, protože pěstuji růže. Na rostlinkách se postříkání neprojevilo vlastně taky nijak... byli a jsou stále nastejno. Měla jsem je na západním... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 28.5.2008 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o radu, už jsem z toho zoufalá:(mám 3 ibišky, vyhrála jsem je na aukci loni k podzimu ale jsou stále nějaké špatné.  Zasadila do květináčů, dala do nejchladnější místnosti v domě(vyplé topení a nebo jen na minimum)na okno na... celý příspěvek >
očkování stromkových růží, 23.5.2008
Dobrý večer:)chtěla bych poprosit o radu... měla jsem koupené stromkové růže a přežila jen jedna, druhá bojovala ale bohužel odešla, seschl kmínek. Ze země začaly rašit nové výhony a tak jsem je nechala jen tak na,,okrasu´´, je to už... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika