Příspěvky uživatele - 204.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 6.10.2010
Děkuji za informaci, o tomto řešení jsem také uvažoval /to samé má soused/ Skalník by kopec porostl asi nejrychleji, ale zase je ho až se rozjede problém udržovat a když se nechá volně tak pak zabere dost místa. Pro mne by bylo ideální těšný porost... celý příspěvek >
Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 5.8.2010
Tak takhle bych si to představoval...;) díky moc za fotky. Ještě se Jarko zeptám je na plném slunci i pata břečťanu? tzn jde slunce na celý kopec nebo je spodek něčím částečně stíňen? Někde jsem se dočetl, že klasický zelený břeč'tan jde na sluníčku... celý příspěvek >
Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 5.8.2010
Ano, terasy by byly samozrejme idealní, ale sklon se z fotek zdá menší než je. Celkem na vzdalenosti asi 5metru výškový rozdíl kolem 7 metru, tzn je otazka jak bych zakotvil operku v pulce sklonu, neni mozno vykopat zaklad v takovem sklonu a kdyz se... celý příspěvek >
Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 3.8.2010
Dobrý den paní Jarko, Toto je pro mne podstatná informace, máte opravdu na jižní straně klasický zelený břečťan? Měl jsem informaci, že je nutno použít panašovaný. Kdyby bylo možné zaslat pár fotografií byl bych Vám vděčen. Klasický zelený břečťan... celý příspěvek >
Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 3.8.2010
Děkuji za rekaci paní Eleno, zatím sbírám potřebné informace, to abych předešel situaci, kdy budu mít porostlý svah /např břečťanem/ a zjistím, že dodatečné vysázení révy do jeho blízkosti není vhodné.  Je pravda, že o skalníku jsem uvažoval... celý příspěvek >
Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 29.7.2010
Děkuji za reakci. Poptám se po velkolistém břečtanu, ani jsem nevěděl, že takový existuje. Otázka jestli taková odrůda snese přímé slunce. Pak by zbýval přísavník, případně nechat pouze révu a vyvazovat, ale nejsem si jist jak dlouho by pak kopec... celý příspěvek >
Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 9.6.2010
upravím formulaci: je mi jasné, že réva nepoleze sama po svahu, nad geotextílii bych umístil např kovové pletivo, révu bych samozřejmě vyvazoval - na pletivo, pokud teda někdo něco podobného s úspěchem otestoval...;)
Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 9.6.2010
Zdravím, uvažuji o založení malé vinice kolem 50 hlav na strmém kopci za domem Jedné se o jižní svah trvale na slunci bez zastínění, jílovité podloží 275 n/m Berounsko viz foto Před založením vinice musím zajistit svah proti erozi, tzn v plánu mám... celý příspěvek >
Moruše převislá, 1.9.2009
Zdravím, brzy na jaře jsme vysadili moruši převislou, cca 2,5m vysokou, zakoupili jsme ji obrostlou větvemi cca do pulky kmene, vystřihal jsem jen suché větve. Bohužel po cca 3 týdnech veder nově vyrašené lístky a plůdky spálil ranní mráz. Na... celý příspěvek >
Solení vody v bazenu, 25.5.2009
Myslíte že Oceanic SWC nanahradí UV lampa? Cena nesrovnatelná.
Písková filtrace marimex nebo bestway, 25.5.2009
A je to tak podstatné jestli obsah 3m bazénu /5m3/ profiltruji jednou denně za hodiny chodu čerpadla s odběrem cca 80W nebo to bude trvat hodiny 3 /i v té vyšší variantě a drahé kw cca 4KC jde o 1,20 denně místo 0,30 hal ve variantě pročistění obsahu... celý příspěvek >
Písková filtrace + UV lampa nebo i chemie?, 25.5.2009
Zdravím, pročetl jsem tady jako čerstvý bazénař x témat k udržování bazénové vody, ale bohužel neplyne mi z toho jasný závěr zdali se tento proces opravdu obejde bez chemie. Předpokládám, že bez chemie asi nezreguluji PH, ale je potřeba i v prevenci... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 25.5.2009
Nestačila by písková filtrace v kombinaci s UV lampu? a je to bez chemie?
Písková filtrace - domácí výroba, 25.5.2009
Zdravím, právě váhám zda se pustit do výroby vlastní pískové filtrace v kombinaci s UV lampou v jedné nádobě. Máte někdo podobnou zkušenost? Jedná se o klasický venkovní bazén 5m3. Děkuji JP
Písková filtrace Koral Blue, 25.5.2009
Zdravím, právě jsem chtěl zakoupit k bazénu 3m pískovou filtraci Marimex nebo Bestway /asi jediné v cenách 3-4000,-/ je s nimi nějaký zásadní problém? děkuji za info JP
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika