Příspěvky uživatele - 170.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bruska na nože sekaček a traktorů, 9.6.2009
Dobrý den všem. Připojuji se s žádostí o video, či jinou dokumentaci přípravku. Musím brousit poměrně často a ta úhlová bruska v ruce není to pravé. Předem díky. Zdeněk.
Podélný řez el. pilou ES2135A, 25.5.2009
Dobrý den všem. Za nedlouho chceme doříznout zbytek chybějícího dřeva na garáž (cca 10 krokví), něco na pergolu a nějaké ty fošny a prkna. Hrozně se mi tento váš nápad líbí (tedy ten původní od p. J.S. kvůli jednoduchosti a cenové reálnosti). Pouze... celý příspěvek >
Dolamar-Sachs 100 - volnoběh, 14.5.2009
Tak nějak bych si to také představoval. Dnes jsem ji cvičně nastartoval a je to stále čert :)) Jen se při volnoběhu točí řetěz, filtr je hodně znečtěn atd. Jednoduché věci vyměním, ale seřídit si jí netroufám. Nebo je v tomto případě nějaký... celý příspěvek >
Dolamar-Sachs 100 - volnoběh, 14.5.2009
Dobrý večer. Dnes jsem přivezl od tchána pilku Sachs-Dolmar 102. Chci jí dát pokud možno trochu do kupy. Tchán jí má 19 let, filtr ani svíčka neměněno, údržba pravděpodobně velmi slabá :) To beru jako poklonu té pilce. Mám pár dotazů: 1. Kde se... celý příspěvek >
Křovinořez Honda UMK 435, 3500m2, nebo jiný?, 5.5.2008
Zdravím všechny. Tak jsem se vrátil z Plzně a překvapivě se zatím přikláním k té Husqvarně. To zpracování vypadá skutečně kvalitně, hondu jsem tam viděl pouze tu 425. Navíc servis mám přímo v místě bydliště (Klatovy). Ten výkon 2.2HP mě přitahuje a... celý příspěvek >
Křovinořez Honda UMK 435, 3500m2, nebo jiný?, 4.5.2008
Děkuji za podorbnou odpověď. Jako na konkurenci (ale dvoutaktní) koukám po výkonější Husqvarně 335Rx z profi řady. Zítra je oba jedu okouknout, stejně ale nepředpokládám, že budu na základě toho schopen rozhodnout. Lze oba stroje porovnávat? Vybírám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika