Příspěvky uživatele - 7.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari pohonná jednotka DMJ315, demontáž unašeče odstředivé spojky, 16.7.2011
Dky, je to tak - jen to ruplo, dvojramenny stahovacek mel namale. Cepy byly puvodne do telesa unasece nalisovany s presahem, ale jeden si vymackal v dire par setin, povylezl dolu a zacal celem zvonit o dno misky spojky. Tak jsem ho vratil a oba... celý příspěvek >
Strupovitost 2010, 30.5.2010
Dost jsem se jí po letošním deštivém květnu obával, dneska jsem tedy poprvé zaznamenal masivní nástup strupovitosti na Šampionu. Je zajímavé, že hned vedle stojící Golden zatím vzdoruje. Několik hodin před nástupem povodňových dešťů se mi přitom... celý příspěvek >
Lilie - přesazení, 1.11.2009
Třeba nám pan Sirnicak pošle foto cibule lilie a pro srovnání přiloží něčí hlavu.
Jaké podnože do těžkých půd?, 8.10.2009
Je ještě možnost koupit jabloně na semenáči moravské jaderničky - p. Pešek, Bojkovice
Jaké rostliny jsou vhodné, 9.8.2009
Máme před plotem vně zahrady úzký pás ´zelené plochy´, sousedící s místní komunikací. Někteří ridiči pruh nerespektují a dělají si z něj parkoviště dokonce i zemědělské techniky. Ráda bych tam zasadila něco, co bude vzhledné a zároveň... celý příspěvek >
Usychání tůjí, 9.8.2009
Jejda, to jsem teď dobře zmatená. Také mi tůje schnou. Jsme na poměrně suché písčité půdě. Nicméně i tady jsou letos hojné vodní přívaly. Myslela jsem, že to tůjím nestačilo a tak je v suchých dnech kvůli usychání zalévám... Špatně?
Habry se ohýbají - vázat?, 9.8.2009
V dubnu jsme vysázeli živý plot z habrů. Dělá úžasné pokroky, roste, větví se, přestože jsme ho podle rady zatím nezastříhávali (při sázení to byly jen jednoduché proutky). Teď ale nikde nevidím ´špičku´. Všechno se tváří jako větvička.... celý příspěvek >
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 9.8.2009
Pěstování citrusu a jiných subtropických ovocných dřevin podle Zdeňka. Neúspěchy: Pravidelná zimní zálivka rostlin spojena u podnoží Citrane Carrizo s hnilobou kořenu. Od této zkušenosti v zimě zalévám až rostliny začnou vadnout. Výsev semen do... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 19.6.2009
ještě malá poznámka k antioxidantům: antioxidační účinky má celá řada přírodních látek, např. tokoferoly (vitamin E), který je navíc rozpustný v tuku. Řada olejů střední cenové třídy je fortifikována právě tokoferolem.
Wistarie, 17.6.2009
Evko, píšete, že jako pokus jste zakoupila vistárii..., takže jste si ověřila, že pokus nevyšel, radím, dejte vistárii své známé a když si ji vysadí na zahradě, ne např. v ložnici, tak uvidíte, jak se vistárii začne venku dařit.
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 24.5.2009
ad AB: spousta lidí dneska bohužel nerozezná rozdíly mezi dobrou povrchovou vodou a svinstvy ze septiku, které do ní (načerno) pouští...
Jaké trsovité rostliny vysokého vzrůstu s nenáročným pěstováním - odolné mrazu?, 24.5.2009
africké traviny (přesný botanický název neznám) - nenáročné, mrazuvzdorné, ozdobné (v létě). Nevýhoda - stvoly každoročně odumřou, likvidivat to na jaře je makačka - z tohoto důvodu jsem je letos rušil. Bambusy - doporučil bych rod Phyllostachys -... celý příspěvek >
Rychlost pojezdu, 17.5.2009
Zvýšení rychlosti u jednorychlostní sekačky jsem chtěl řešit už kdysi u Mountfielda. Nakonec k tomu nedošlo. Myslel jsem, že bych dal větší kladku nad zadní nápravu, pod ní je nějaká (asi šneková převodovka). Jiné sekačky to mají možná jinak řešené.... celý příspěvek >
Standardní sekačka nebo mulčovací, 17.5.2009
Mohu - li vlastní zkušenost ...  Mám pozemek cca 2500m. Před deseti lety jsem koupil sekačku se záběrem 53 cm a výkonem 6 Ps. Je to motor B&S 190 ccm. S výkonem jsem spokojen, spotřeba je také přijatelná. Co je horší, že je to ještě... celý příspěvek >
Pulci proti řasám, 8.5.2009
Co potom s tou dvoustovkou žabiček děláte?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika