Příspěvky uživatele - 166.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozpoznání tůje, 28.2.2010
To bude ono. Děkuji :o)
Rozpoznání tůje, 27.2.2010 Obsahuje fotku
Přidávám dva obrázky tůjky v detailu. Šisticky žádné.
Palmy nesnáší přesazení, 3.8.2009
Dobrý den, mám uplně stejný problém, jaký se tu řesí už od roku 2007 Přemluvila jsem přítele, že palmičku 1,5 m vysokou za dvě kilča z tesca fakt chci (byla nádherná), no a asi víte jak to dopadlo.. Listy uschly a tak jsem je ustřihla..Je tam... celý příspěvek >
Polehnutý hrách, 8.6.2009
Já žádné rádky neobírám.  Sezobnu jen něco co je u kraje, ale moc mi nejede. Jinak všechen nechám dozrát tak do poloviny července a vše najednou vyloupu. Stonky usušim (hrachová sláma ej výborná pro králíky) a hrách samozřejmě taky - něco málo... celý příspěvek >
Polehnutý hrách, 22.5.2009
Zdravím, tak dnes byl odpoledne pořádný slejvák a vichr a totálně mi to zničilo hrách. Mám osetý pruh 6 řádků asi 8 metrů dlouhej - 25cm řádek, 5 cm rostlina. Měl jsem nad každým řádkem nataženej špagát, ale jelikož to bylo 8 metrů, povolil a hrách... celý příspěvek >
Pěstování melounů v Praze, 29.3.2009
Zdravím, potřeboval bych poradit, jak by měla vypadat sadba melounů? Před pár dny jsem zasadil semínka, dnes jsou již venku. Co mám dělat dál? 2x přepíchnout, jako např. rajčata? A jak by měla taková rostlinka před výsadbou ven vypadat? Měl by někdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika