Příspěvky uživatele - 249.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrtací a sekací kladivo, 1.6.2009
Jak už bylo řečeno, to Metabo je spíš na vrtání, používají to hojně elektromontážní firmy, protože potřebují vrtat průrazy a díry na hmoždinky atd, ale na nějaké sekání to moc není. Doporučuju levné kladivo kolem 5kg a 1000W, za ty peníze to udělá... celý příspěvek >
Výběr sekačky - elektrická nebo benzínová, i s mulčem - moje mýty, 22.5.2009
Pokud máte souvislou plochu trávy, tak bych bral elektrickou. Pokud je tam hodně stromů, keříků atd, tak benzínovou. Nevím, jestli to tady už zaznělo, ale elektrická je také o něco tišší, lehčí, nesmrdí, dá se skladovat třeba pověšená na zdi... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 18.5.2009
Docela by mně zajímalo, v čem spočívá rozdíl mezi diamantovým kotoučem pro suché a mokré řezání. Mám obyčejný kotouč a běžně jsem řezal na mokro  (PET flaška s dírkou ve vršku a pomocník s dobrou muškou) a pokud jsem schopný to posoudit, tak... celý příspěvek >
Špatně ostříhaná meruňka, co s tím?, 15.4.2009
Díky za rady. Co když nejbližší vhodný výhon není na loňském přírustku, ale až na předloňském? Můžu to seříznout až na něj?
teplota pro klíčení paprik, 6.3.2009
zdravím takže mi to uspěšně vyklíčilo, ale táhne se to do výšky, má to teprv děložní lístky a už to má 8 cm, mám to u okna ale je tam 22stupňů, co myslíte, nemam to dát raději tam kde je přes den15 a přes noc kolem desítky?
kolik minerálů a prvků obsahují různé organické hmoty, 18.1.2008
Chci si ve skleníku zavést zavlažování. Mužete nekdo doporučit nejaku starnku ktera se tim zabyva?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika