Příspěvky uživatele - 201.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 143R, 26.5.2009
Tak jsem si dnes konecne udelal radost, koupil jsem ji HQ 143R. Byla ve dvou krabicich, tak jsem si vyzkousel montaz, nic tezkeho. Co se motoru tyce, na bloku je made in japan, a vse se zda je kovove. Tak po slozeni zbyvalo jen vyzkouset a tak jsem i... celý příspěvek >
Husqvarna 143R, 19.5.2009
No pro jistotu jsem se jeste preptal, uvidime. Ohledne samotne konstrukce (presto ze tento model je novinkou) se trochu divim, ze nikdo z uzivatelu ci prodejcu, servismanu nevi jak to doopravdy je. Ale jak pisu, uvidime, s cim se ozve info linka HQ.
Husqvarna 143R, 19.5.2009
Jeste se zeptam, jako uplny amater: blok motoru = kartr? predpokladam, ze klikova skrin je soucasti bloku motoru a tudiz by mel kartr byt ze slitiny, kdyz je ze slitiny blok motoru. Timto by se me priblizila Husqvarna jako favorit mezi vyberem... celý příspěvek >
Husqvarna 143R, 18.5.2009
Tak jsem nakonec alespon trochu uspel na infolince (emailu) Husqvarny.  Takze na mujstrohy dotaz jsem dostal odpoved, ze blok motoru je ze slitiny lehkych kovu, ma dva krouzky na valci, nahon pevnou hrideli. Tak aspon neco.
Krovinorezy Castor, 17.5.2009
Dalsi chvala, skoda, ze mam Castora (Drupol) hodne z ruky, ale na jinem vlakne jsem se docetl, ze firma Stiga si krovinaky od Alpiny-Castoru prebira v ramci GGP, tudiz by se melo jednat o vice-mene to stejne, Vite o tom nekdo vice?
Vyžínače a křovinořezy Stiga, 17.5.2009
Dobre zjisteni, premyslel jsem o krovinorezu Castor, ale prodejce a servis mam hodne z ruky. Jestli Stiga jak se tu pise bere krovinaky od Castoru (zatim ctu jen chvalu), zacinam se klonit k modelu od Stigy SB 40(servis i prodej v miste). Akorat... celý příspěvek >
Husqvarna 143R, 16.5.2009
Diky za info a za Vase zkusenosti.
Sekačky Stiga - vaše zkušenosti, 16.5.2009
Nejsem primo vlastnikem, ale u bytoveho domu ji mam k obstarani travy. Jedna se sice o elektrickou, plastove sasi,... model tusim Turbo 41. Co se zpracovani tyce, v pohode, plasty drzi, kos se plni velmi dobre, celkove si toho necha libit dost. Tusim... celý příspěvek >
Krovinorezy Castor, 16.5.2009
Diky za podeleni se o zkusenost, jen doufam ze nejste jedinym spokojenym uzivatelem Castoru (i kdyz predpokladam, ze tato znacka u nas neni moc rozsirena).
Krovinorezy Castor, 15.5.2009
Kdyz jsem se ptal na motor u HQ, myslel jsem ten ktery je pouzit u modelu HQ 143 R, objem 41,5 ccm (jestli je to klaasika ci Torx nevim). Obecne veci dostupne na ofic. strankach jsem si precetl, narazim zde spis na zkusenosti, ktere uvedli nekteri... celý příspěvek >
(Ne)výhody hnací hřídele vs. bovdenu u křovinořezu / vyžínače, 15.5.2009
Toto jsem nasel v popiskui u krovinorezu od Husqvqrny, tusim 125 R "silny, z dratu spetany nahon".Prakticke zkusenosti nemam, jednalo by se pouze o domenky nezkuseneho .
Krovinorezy Castor, 15.5.2009
Diky, ohledne motoru Mitsubishi jsem zde na foru uz neco slysel, zatim co pamatuju tak v dobrem, nevite nahodou jak je na tom s motory Husqvarna (v krovinorezech)? Kazdopadne Vice me zajima ten Castor, jestli jsou nejake zkusenosti co do... celý příspěvek >
Krovinorezy Castor, 15.5.2009
Dobry den, uz jsem to tu psal v jinem prispevku, ohledne informovanosti k jednotlivym vyrobkum. Mezi jednemi z mala bych zaradil vyrobky od firmy Castor. Projizdel jsem jejich krovinorezy na internetu a zalibili se mi. Sice jsem se poohlizel po... celý příspěvek >
Husqvarna 143R, 14.5.2009
Presne tak, clovek lita po internetu a shani informace o jednotlivych vyrobcich, zkousi se ptat koho jde, at uz v kamenych prodejnach ci jinde a moc se toho nedovi. Jeden vyrobce se nejakymi konstrukcnimi vyhodami pochlubi (proste je uvede) a jiny... celý příspěvek >
Husqvarna 143R, 10.5.2009
Diky za aspon nejakou odezvu. Jeste bych se rad zeptal, odkud berete informace o tom z ceho je klikova skrin a podobne, zkousim ty informace shanet na oficial. strankach i jinde, ale ne a ne to najit (alespon u HQ). Taky mi na nejakem obchode... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika